Neler Yeni

İnceleme 🔥Razer Blackshark v2 İnceleme🔥

Flamesa

80+ Silver

Klaus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
Klaus
Eline sağlık

Flamesa

80+ Silver

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,077
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
İncelemeyi pek beğenmedim kulaklığı fazla övmüşsün en azından okuyunca öyle geçiyor.
Öncelikle kulaklığı elinize alınca hiç de premium hissi vermiyor aslında aksini veriyor. Hafif hassas bi ağırlığı ya da bi albenisi yok.
Kablosu örgü diye övülmüş ama çok ince bir örgü ve kablo uzunluğu çok kısa. Benim kasamdan yetişmiyor mesela.
Ses seviyesi yeterli denmiş yani yeterli ama %10 daha fazla olmalıydı.
Ses netliği ve temiz ses gelmesi bir tık daha iyi olmalıydı.
Sesi 3 parçaya bölmüşler doğru ama bu zaten eskiden beri olan bir şey ve çok başarılı bulmadım ben. Yani ortalama aöa daha iyi olmalıydı. Nereden ses geldiği belli ama ses temiz net gelmiyor.
Mikrofonu güzel, ergonomisi güzel kafaya oturuşu felan. Dayanıklılığını bilemicem yıllar göstericek ama normal kullanırsanız 3 Yıl gider diye tahmin ediyorum. Ses seviyesi idare, ses netliği, bası bunlar ortalama. Bu bütçe de C II alırım. C II'nin çok gerisinde açıkçası ben C II' den iyi bekliyordum ama baya gerisinde kaldı hayal kırıklığı. Razer son zamanlarda zaten kötü ürün çıkarmaya başladı. Bu ürün kötü değil alınabilir bir ürün ama daha iyi yapabilirlerdi şundan %20 daha kaliteli olsa fenamıydı, ucuza kaçmışlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda Özdemir
ya hocam kulaklığı üç gün önce aldım yazılımı kurdum benden kod istiyo ses kartım da var Razer Blackshark v2 işte ve söylediğin adımları uyguluyorum yine de etkinleştirme kodu istiyor yardımcı ol gözünü seveyim kafayı yiyorum 1600 tl verdim ...

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
ya hocam kulaklığı üç gün önce aldım yazılımı kurdum benden kod istiyo ses kartım da var Razer Blackshark v2 işte ve söylediğin adımları uyguluyorum yine de etkinleştirme kodu istiyor yardımcı ol gözünü seveyim kafayı yiyorum 1600 TL verdim ...
hocam konu sahibi cezalı konu açmak yararınıza olur

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
ya hocam kulaklığı üç gün önce aldım yazılımı kurdum benden kod istiyo ses kartım da var Razer Blackshark v2 işte ve söylediğin adımları uyguluyorum yine de etkinleştirme kodu istiyor yardımcı ol gözünü seveyim kafayı yiyorum 1600 TL verdim ...
Bende de aynı kulaklık var ses kartının üstündeki seri numarasını gireceksin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda Özdemir
Bende de aynı kulaklık var ses kartının üstündeki seri numarasını gireceksin.
Üzerindeki seri numarasını girdim az önce ve 5 hane boşta kalıyor hocam emin misin
1654794223643.png

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Synapse 3 ü kuruyorum şu an eğer olursa çok minnettar kalırım gerçekten.
Çok hatırlamıyorum kulaklığın kaydının nasıl yapıldığını, ses kartının üstündeki kodu uygulama üstünden kayıt olurken gireceksiniz. THX ve diğer ayarlar açılacak kayıt tamamlandıktan sonra.

Top Bottom