Neler Yeni

Çözüldü✓ mikrofonu iyi oyuncu kulaklığı

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Arda

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
mikrofon konusunda f/p oyuncu kulaklığı lazım

Gamepower Kai Titanium Siyah 7.1 Surround Hi-Fi

Gamepower Fujin Pro Siyah 7.1 Surround Hi-Fi​

bunların dışında önerebileceğiniz var mı 2k bütçe

2.000 TL bütçe varken Gamepower yerine Corsair, Razer vb. markaların performansı bilinen ve kaliteli modellerini tercih edebilirsiniz.
Örnek: Corsair VOID RGB Elite ( Kumaş kafa bandı, kumaş kulak yastığı, Corsair yazılımı, rahat ve kaliteli )
Çok uzun zamandır kullandığım model, eğer daha uygun fiyata bulabilirseniz iyi olur. Bunun dışında farklı markaların modelleri de mevcut.

IvBaldwin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ses kalitesinden daha çok mikrofonu iyi olmalı benim için ama dediğiniz gibi bilindik markalar daha iyi gibi

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
ses kalitesinden daha çok mikrofonu iyi olmalı benim için ama dediğiniz gibi bilindik markalar daha iyi gibi

Kendim satın alırken sırf mikrofon kalitesinden dolayı tercih etmiştim. İzlediğim testler ve o zamanlar aktif olarak kullanan arkadaşım vardı.
Bundan dolayı mikrofonundan emindim ve aldım. Kullandıkça sadece mikrofon değil, gelen ses ve rahatlık açısından da oldukça beğendim.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
bir çok seçeneği inceledim hatta bu da içinde bir kaç kişi gamepower mikrofonlarının daha kaliteli olduğunu iddia etti

Corsair Void RGB Elite Wireless Premium 7.1

"Corsair Void Elite" satın almadan önce "Gamepower Medusa" kullanıyordum.
İkisini de çok uzun süre kullanmış biri olarak, bugün olsa yine Corsair'i tercih ederim.
Gerek mikrofon, gerek ses kalitesi, gerek kullanım rahatlığı olsun, her açıdan çok daha iyi.
Ama önceki mesajımda da dediğim gibi, başka seçenekler var mı bakın, nihai kararı öyle verin.

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Emre Turan
mikrofon konusunda f/p oyuncu kulaklığı lazım

Gamepower Kai Titanium Siyah 7.1 Surround Hi-Fi

Gamepower Fujin Pro Siyah 7.1 Surround Hi-Fi​

bunların dışında önerebileceğiniz var mı 2k bütçe
kai titanium aldım kendim sesi de miki de gayet iyi 2 jel ped cıkması falan da güzel avantaj ama akşamında g pro x düşürdüğüm için uygun fiyata iadeye yolladım kabul etmezlerse sana biraz daha uyguna bırakırım istersen 1300 e almıştım ben su an min 1500 herhalde 1100 falan salarım max 2 saat durdu kulağımda sonra iadeye yolladım indirimde g pro x e aldım diye reddederlerse kutu açıldı diye bakalım ilgilenirsen yazarsın

Top Bottom