Neler Yeni

Mikrofonum Çalışmıyor

Virtix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
veli yaldız
Yeni bir bilgisayar topladım kusursuz çalışıyor fakat bir problemim var oda mikrofonumun çalışmaması arkadaşlarımla konuşamıyorum bu yüzden discord mikrofunu görüyor ama ses mikrofon ses almıyor. Yardım ederseniz sevinirim

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,524
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Yeni bir bilgisayar topladım kusursuz çalışıyor fakat bir problemim var oda mikrofonumun çalışmaması arkadaşlarımla konuşamıyorum bu yüzden discord mikrofunu görüyor ama ses mikrofon ses almıyor. Yardım ederseniz sevinirim
bilgisayarin giris cihazini mikrofon olarak sectin mi

Virtix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
veli yaldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şu an geçici olarak 2 tane ucuz aynı kulaklıktan kullanıyorum birini sadece ses duymak için diğerinin ise mikrofonu için kullanıyorum ikiside telefonda çalışıyo ama bilgisayara taktığımda mikrofonları çalışmıyor

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Hakan Keser
şu an geçici olarak 2 tane ucuz aynı kulaklıktan kullanıyorum birini sadece ses duymak için diğerinin ise mikrofonu için kullanıyorum ikiside telefonda çalışıyo ama bilgisayara taktığımda mikrofonları çalışmıyor
Kasanda mikrofon ve kulaklık için ayrı ayrı 2 giriş mi var?

Virtix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
veli yaldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman telefon kulaklığını aynı anda mikrofon ve kulaklık olarak kullanamazsın. Ya dönüştürücü kullanman lazım ya da normal usb kulaklık alman lazım.
2 tane telefon kulaklığı olsa bile mi kullanamam. Ayrıca teşekkürler

Owner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Doruk
çalıştırmayı dene

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Hakan Keser
bende 2 tane kulaklık birisi mikrofon birisi kulaklık ama mikrofon çalışmıyor işte almıyor sesimi
Telefon kulaklıkları bazen sorun çıkarabiliyor maalesef. Normal kulaküstü kulaklığımı kullanıyorum ben mikrofon olarak. Dönüştürücü alın isterseniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,168
Üyeler
156,742
Son üye
rga42
Top Bottom