Neler Yeni

Mimarlık okuyacak biri laptop alırken nelere dikkat etmeli?

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Tolga
Arkadaşlar 10 tane link bırakacağım bunlar arasından elemem gerektiğiniz düşündüklerinizi veya bu cepte kalsın dediklerinizi söyler misiniz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haklısın aslında peki bu site güvenilir mi pazarama. Yoksa bin TL farkla hepsiburadadan mı alayım.

8 CAD programları için daha iyi bir seçenek olur. xx700h ve ekran kartı xx50ti dan sonra gidebildiğin kadar artık. bu cihazda 3060.

Thadox

80+ Bronze
8 CAD programları için daha iyi bir seçenek olur. xx700h ve ekran kartı xx50ti dan sonra gidebildiğin kadar artık. bu cihazda 3060.
Benim aklımda da bu vardı işlemcisi ekran kartı rami çok güzel duruyor kağıt üstünde. Detaylı incelememde de inşallah beni üzmez

TİTAN.

80+ Platinum
Arkadaşlar 10 tane link bırakacağım bunlar arasından elemem gerektiğiniz düşündüklerinizi veya bu cepte kalsın dediklerinizi söyler misiniz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haklısın aslında peki bu site güvenilir mi pazarama. Yoksa bin TL farkla hepsiburadadan mı alayım.
1k daha ver Hepsiburada üzerinden al kanka
Bundan daha iyisini bulamassın

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Tolga
Benim aklımda da bu vardı işlemcisi ekran kartı rami çok güzel duruyor kağıt üstünde. Detaylı incelememde de inşallah beni üzmez

Yetecektir, sürekli yük altında kalmıyor sonuçta. Arkadaşta var bu bilgisayar, volarant oynuyor bir şikayeti yok memnun. Bu oyunda işlemci ağırlıklı bir oyun, kıyaslamak çok doğru değil ama kullanacağınız cad programlarıda işlemci ağırlıklı. Üzeceğini sanmıyorum.

Top Bottom