Neler Yeni

Minecraft alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
.
Oyun hakkında çok bilgim yok, ev yap, madene in altın kas vs sarıyor, bunları biliyorum ama 500 TL indirimsiz haliyle alınır mı? İndirimli al demeyin, çok çok nadir geliyor indirim. Belki 2 3 sene boyunca bile gelmez ve zamlanabilir. Sizce Xbox üzerinden Minecraft alınır mı? Eskisi gibi sarar mı? Benim gibi oyunu bitirmeyi netheri, portalı vs bilmeyen sadece çiftçi gibi oyunda takılan biri almalı mı?

xTURANN

80+ Bronze
Minecraftı bilen çoğu kişi, girip 1 hafta sonra bırakıyor.

Geçen aylarda çok iyi bir indirim vardı, sanırım yıl dönümüydü minecraftın. 10. Yıl dönümü. Aşırı iyi fiyata düşmüştü, bende alıyım almıyım arasında kaldım almadım. Üzüldüm.

15 Dolar'a tekabül ediyor. Alınır, oynanabilir. Hardcore oynayabilecek seviyeye geldiğinde onu oyna, 1 yıl, 3 yıl aynı dünyada kasanlar var. O Şekilde çok sarabiliyor. Fakat ölürsen, oynadığın 1 yıllık, 3 yıllık emek tek seferde gider.

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Alev Fırtınası
Gerek yok, çünkü eğer türklerle oynayacaksan türk sunucuların %99'u crackli, yani satın alman hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Tek oyunculu oynayacaksan aklından bile geçirme zaten. Prism launcher indirip oynayabilirsin.

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
muhammed samet
MC niye bu kadar seviliyor asli kopya bir oyun sonucta

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gerek yok, çünkü eğer türklerle oynayacaksan türk sunucuların %99'u crackli, yani satın alman hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Tek oyunculu oynayacaksan aklından bile geçirme zaten. Prism launcher indirip oynayabilirsin.
Tlauncher nasıldır? Biara virüs var diyorlardı, o muhabbet bittiyse indireyim.

Top Bottom