Neler Yeni

Minecraft için en iyi mouseu aldım

DxReadTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
632
İsim
Mustafa Kaçar
Çok kötü bir mouse fiyatına kıyasla.
İlk mesajını bana yazdığın için teşekkür ederim
mouse çok kötü değil fiyatınına kıyasla demişsin başka bir mouse önerin varsa yazabilirsin ( attığım video daki adam Glorious model o kullanıyor açıklama kısmına bakarsan )

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Minecraftta pvp için yüksek cps in ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz benim eski mouse gamebooster titan m626 mouseum 6cps tıklıyordu tamam gene iyi oynuyordum hatta deri zırh tahta kılış elmas set almışlığım var fakat brigde yaparken inanılmaz sıkıntı oluyor bi youtuberlara bakıoyorum 18cps ile zor yapılıyorlar ben 6cps ile yapmaya çalışıyorum ( shift basmadan ) sinirlendim ve para biriktirdim ve minecraft için en iyi mouse yani Glorious model o aldım link buraya bırakıyorum isteyenler bakabilir https://www.hepsiburada.com/glorious-model-o-minus-gaming-mouse-mat-beyaz-p-HBV00000SM2PO?magaza=Over Game
knk bende bu mousetan vardı sakın hayvan gibi kullanma hayvan gibi kullanırsan 1.5 senede falan bozuluyor şuan razer mamba elite kullanıyorum bana bu mouse tan çok daha iyi geldi

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bi yandan geçmiş olsun
Bi yandan hayırlı olsun

DxReadTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
632
İsim
Mustafa Kaçar
knk bende bu mousetan vardı sakın hayvan gibi kullanma hayvan gibi kullanırsan 1.5 senede falan bozuluyor şuan razer mamba elite kullanıyorum bana bu mouse tan çok daha iyi geldi
Bende mamba bunun arasında gittim geldim bu arada hayvan gibi kullanmam

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Güzel gözüküyor, hak eder mi tartışılır.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,729
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Hayırlı olsun.