Neler Yeni

Minecraft icin Mouse Onerisi

ispokez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Yıldırım
Bütçe
1000
su anda razer viper mini kullaniyorum ve gayet memnunum fakat minecraft icin pek uygun olmadigini dusunuyorum ve bu aralar yalnizca minecraft oynuyorum. agirlikli olarak butterfly click yontemini kullaniyorum yuksek cps yapabilecegim bir mouse almak istiyorum. butce max 1k

gtr34

80+
bu
8875612635186.jpg

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,654
İsim
göksel yurtcan
su anda razer viper mini kullaniyorum ve gayet memnunum fakat minecraft icin pek uygun olmadigini dusunuyorum ve bu aralar yalnizca minecraft oynuyorum. agirlikli olarak butterfly click yontemini kullaniyorum yuksek cps yapabilecegim bir mouse almak istiyorum. butce max 1k
eliniz küçükmü ? normal boyda ise logitech g402 alınabilir

Aykut D.

80+ Gold
Drag click stille mc oynuyordum 1 ayda mousu elime aldım :D .

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,654
İsim
göksel yurtcan
drag click vs. yapmayi dusunmuyorum. double click olayi mi ne varmis tam bilmiyorum, yuksek cps yapsin yeter
o sizin el yeteneğinize bağlı biraz çok istiyorsanız fast clicker kullanın

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
922
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
ulan zamanında 1.8 pvp kasardık sırf makroları için g300s almıştım hala kullanıyorum hey gidi hey...
Mesaj otomatik birleştirildi:

drag click vs. yapmayi dusunmuyorum. double click olayi mi ne varmis tam bilmiyorum, yuksek cps yapsin yeter
double click tuşu olur bazı mouselarda tıklayınca iki kere basıyor

Top Bottom