Neler Yeni

Yardım Minecraft için premium alabileceğim site?

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Ramazan Türk
Her şeyi değişebilen (e-posta güvenlik soruları filan) minecraft sitesi arıyorum da önereceğiniz bir site var mı

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Eskiden PreminTR üzerinden birkaç premium almıştım. İlk aldığım Altın (Şifresi değişen) hesapta sorun olmadı sonra bir tane daha aldım fakat aradan 1-2 gün sonra şifresi değiştirildi. Değişim talep ettikten sonra başka altın hesap verilmişti.

Arkadaşım Elmas (E-postası dahil değişen) almıştı sorunsuz teslim edilmişti. Şuan bakımdaymış ne olmuş bilemem fakat güvenilirliğini koruyordur diye tahmin ediyorum. Açıldığında eğer sorun olmazsa bende almayı düşünüyorum.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Eskiden PreminTR üzerinden birkaç premium almıştım. İlk aldığım Altın (Şifresi değişen) hesapta sorun olmadı sonra bir tane daha aldım fakat aradan 1-2 gün sonra şifresi değiştirildi. Değişim talep ettikten sonra başka altın hesap verilmişti.

Arkadaşım Elmas (E-postası dahil değişen) almıştı sorunsuz teslim edilmişti. Şuan bakımdaymış ne olmuş bilemem fakat güvenilirliğini koruyordur diye tahmin ediyorum. Açıldığında eğer sorun olmazsa bende almayı düşünüyorum.
preburada.com üzerinden 1 altın şifre skin değişen alıp 9 kere iade etmiştim ürün şifresi değiştirilmiş girilmiyor diye :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

preburada.com üzerinden 1 altın şifre skin değişen alıp 9 kere iade etmiştim ürün şifresi değiştirilmiş girilmiyor diye :D
9 uda çalışıyor şuanda

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Ramazan Türk

Bende altin hesap aldim 12 ay önce ama bugün giremedim şifresi değiştirilmiş. Site de kapanmış. O yüzden pek güvenim yok ama orjinal de çok pahalı bilmiyorum.

9 uda çalışıyor şuanda
Bxnddbsbsbsbabsnshsh birini bana vermek ister misin :) modlu Minecraft için istiyorum ya

Top Bottom