Neler Yeni

Minecraft: Java & Bedrock Edition for PC alınır mı?

Denml

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Deniz Kaya
Öncelikle merhaba, ben yukarıdada belirttiğim gibi Microsoft Store üzerinden Minecraft'ın Java ve Bedrock Edition sürümlerinin bir arada satıldığı sürümünü satın almak istiyorum. Çoğunlukla Survival oynuyorum ve önceden arkadaşımın kendi hesabı üzerinden oynuyordum ancak artık kendi hesabım olmasını istediğimden dolayı Minecraft'ın ilk olarak kendi sitesi üzerinden almak istedim ancak fiyatının 30 dollara satıldığını gördüm. Bende bunun üzerine belki daha uygun fiyatlısını bulurum diye araştırırken buna denk geldim fiyatı bana çok uygun geldi ve almadan önce oyuna sahip olan birisine danışmak istediğim oyuna 600 tl vermek yerine bunu almanın daha matıklı olduğunu düşünüyorum sizin düşünceniz nedir?

Seviyorsan al

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
991
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Öncelikle merhaba, ben yukarıdada belirttiğim gibi Microsoft Store üzerinden Minecraft'ın Java ve Bedrock Edition sürümlerinin bir arada satıldığı sürümünü satın almak istiyorum. Çoğunlukla Survival oynuyorum ve önceden arkadaşımın kendi hesabı üzerinden oynuyordum ancak artık kendi hesabım olmasını istediğimden dolayı Minecraft'ın ilk olarak kendi sitesi üzerinden almak istedim ancak fiyatının 30 dollara satıldığını gördüm. Bende bunun üzerine belki daha uygun fiyatlısını bulurum diye araştırırken buna denk geldim fiyatı bana çok uygun geldi ve almadan önce oyuna sahip olan birisine danışmak istediğim oyuna 600 TL vermek yerine bunu almanın daha matıklı olduğunu düşünüyorum sizin düşünceniz nedir?
al ben aldım değer kesinlikle

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,249
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil

neqetria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
nqt lvl
Daha dün aldık sorun yok.

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
991
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
2si arasında ne fark var hiç anlamam bu işlerden ama merak ettim.
java ve bedrock arasındakini soruyorsan java çok eski bir sistemi kullandığından optimize değil bedrockda daha çok özellikler var eğitim moduyla kimya formüllerini falan kullanıyorsun onlarla çamaşır suyu helyum falan yapıyorsun en basitinden tabi bedrockta shader yok o eksiği var ikisininde belli eksikleri ve artıları var bedrockta ayrıca bir market sistemi var oradan skin map vesaire satın alıyorsun

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,249
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
java ve bedrock arasındakini soruyorsan java çok eski bir sistemi kullandığından optimize değil bedrockda daha çok özellikler var eğitim moduyla kimya formüllerini falan kullanıyorsun onlarla çamaşır suyu helyum falan yapıyorsun en basitinden tabi bedrockta shader yok o eksiği var ikisininde belli eksikleri ve artıları var bedrockta ayrıca bir market sistemi var oradan skin map vesaire satın alıyorsun
Hocam ben şeyi sormak istemiştim. Minecraftın kendi sitesinde satılan 30 dolarlık oyunla Microsoft store da satılan 200 liralık oyunların bir farkı var mı?

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
991
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Hocam ben şeyi sormak istemiştim. Minecraftın kendi sitesinde satılan 30 dolarlık oyunla Microsoft store da satılan 200 liralık oyunların bir farkı var mı?
onu bilmiyorum hocam maalesef

Top Bottom