Neler Yeni

Yardım Minecraft Otomatik Buğday Farmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sinan Kocaer
Minecraftta köylü ile minecarttan yapılan otomatik buğday tarımını yaptım ancak minecart sistemi düzgün çalışsa da köylü buğdayları toplamıyor. Envanterini doldurmayı denedim ancak buğdayları almıyor. Yeni köylü getirdim o da almadı. Sürüm 1.15.2 ne yapabilirim nerede yanlış yaptım ya da yamayla bu olay düzeltildi mi?

Toretto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Özgür Özgün
Youtubeye bakmanı tavsiye ederim Minecraft sistemlerini çözmende sana fayda sağlayacaktır.

Mertcann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert Can Teker
Minecraftta köylü ile minecarttan yapılan otomatik buğday tarımını yaptım ancak minecart sistemi düzgün çalışsa da köylü buğdayları toplamıyor. Envanterini doldurmayı denedim ancak buğdayları almıyor. Yeni köylü getirdim o da almadı. Sürüm 1.15.2 ne yapabilirim nerede yanlış yaptım ya da yamayla bu olay düzeltildi mi?
Youtube a Luser Yaz Hüseyi Abi Her Sürüm İçin Ayrı Ayrı Sistemler Yapıyor Bende Ordan Bakıyorum Muhtemelen Yeni Yamam ile düzeltiliyor fakat her seferinde yeni bir yol bulunuyor bi bak derim

Knife

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Derin Berkoz

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Sinan Kocaer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fark ettim de tek kişilikte çalışıyor sunucuda çalışmıyor. Pluginlerden kaynaklı olabilir mi? Öyleyse hangi plugin?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,831
Üyeler
156,390
Son üye
spacesatc5
Top Bottom