Neler Yeni

Minecraft Youtuber'ı Ali Toprağa ne oldu?

AjanFiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Fikret Çelebi
1663003237263.png

Belkide çoğunuz tanımıyordur ama Eskiden Minecraft içerikleri üreten Ali Toprak diye bir youtuber vardı. Yanlış hatırlamıyorsam Kanalının adını En başta Ali Toprak sonradan Ali Oyunda yapmıştı. Kendisi ''Minecraft Gerçek Hayat'' gibi videolar çekiyordu ve beni küçükken çok eğlendiriyordu. Kendisinin kanalına bakmak istedim ancak kanalını bulamadım (sanırsam silmiş) Kanalının adını youtube ve google da arattığımız zaman çok alakasız şeyler çıkıyor. Sadece Açtığı 50bin abonelik bir kanal buldum (En son video 1,5 yıl önce) Kendisine ne olduğunu, şuan ne yaptığını, Eski kanalını neden bıraktığını bilen var mı? beni GERÇEKTEN eğlendiren sayılı minecraft youtuberlarından biridir kendisi...

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,702
İsim
SANANE

Liberal Kenobi

80+ Bronze
bende hatırlıyorum hatta bi anım var bu adamla ilgili ama anlatsam başıma bişey gelir mi bilmiyorum

Liberal Kenobi

80+ Bronze
Anlat bir şey olmaz istersen bana dc den de anlatabilirsin 'AjanFiko#7688'
öyle hapise atılmalık bir şey olduğunu sanmıyorum neyse anlatayım Ali oyundanın videosunu izliyordum, ve darbe olduğunu anladım o gece korkunçtu. 15 Temmuzu 16 Temmuza bağlayan geceydi

AjanFiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Fikret Çelebi
öyle hapise atılmalık bir şey olduğunu sanmıyorum neyse anlatayım Ali oyundanın videosunu izliyordum, ve darbe olduğunu anladım o gece korkunçtu. 15 Temmuzu 16 Temmuza bağlayan geceydi
Darbe gecesi Ali oyunda izlediğin için hapse atılmazsın merak etme :D geçmiş olsun bu arada

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,527
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Șu silinen kanallara falan bakmanın bir yolu yok mu ya?Eskiden amerikaya kaçak yollarla giren bir abi vardı muhabbeti falan çok sarıyordu ișleri iyiydi.Ot sarmayı gösterdiği videoları var diye ülkeden yasaklanmıștır dedim vpn le de bakılmıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,491
Üyeler
150,095
Son üye
serhat001
Top Bottom