Neler Yeni

Mini beyaz klavye önerisi

Skreewz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Melih Berkin
RGB olsun istiyorum bunda yokki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kemove markası nasıl hocam hiç bilmiyorum
Kemove iyi bi marka yorumlarına baktığında ürünün güzel olduğunu görebilirsin türkiyeden alanlar bile var

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
bence rk61 almanca modeli al keycaplerini değiştirebilirsin zaten satın alıp

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Bunun fiyatı güzel de işte rgb yok ya yoksa direk alırdım

Keycapler ne kadar?

Link fln var mı

Skreewz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Melih Berkin
Bunun fiyatı güzel de işte rgb yok ya yoksa direk alırdım

Keycapler ne kadar?

Link fln var mı
Bence kemove al güvenilir markaymış

tlablghn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Bilgehan
Kaça aldınız bunu?
2k fakat ben pudding keycaps ve holypanda switch ekleterek aldım custom olduğu için
Hocam bu sanırım rgb değil bende bunun linkini atacaktım tek renk gözüküyor

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
2k fakat ben pudding keycaps ve holypanda switch ekleterek aldım custom olduğu için

Hocam bu sanırım rgb değil bende bunun linkini atacaktım tek renk gözüküyor

Anladım teşekkürler ve aynen o linkteki rgb değil almanca olan bi tane var işte onun keycapsini nasıl bulcam

tlablghn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Bilgehan
Anladım teşekkürler ve aynen o linkteki rgb değil almanca olan bi tane var işte onun keycapsini nasıl bulcam
Pudding keycaps istiyorsan amazonda falan var sanırım ya da aliexpressten getirebilirsin ben puddingleri çıkarttım farklı keycaps taktım sesi biraz daha önemsediğim için

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Pudding keycaps istiyorsan amazonda falan var sanırım ya da aliexpressten getirebilirsin ben puddingleri çıkarttım farklı keycaps taktım sesi biraz daha önemsediğim için
Link fln var mı sizde atarsanız eğer mantıklı bulursam rk61'in almanca versiyonlarını alıp değiştirecegim

Tam yazdığım an attınız dhdhhdgdjshd bu uyumluysa sizce rk61 almanca versiyonunu almak mantıklı mı fiyatı 1.2k fln

tlablghn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Bilgehan
Link fln var mı sizde atarsanız eğer mantıklı bulursam rk61'in almanca versiyonlarını alıp değiştirecegim

Tam yazdığım an attınız dhdhhdgdjshd bu uyumluysa sizce rk61 almanca versiyonunu almak mantıklı mı fiyatı 1.2k fln
Bence güzel ben memnunum dediğim gibi rgbsi falan pudding keycaps kullanırken baya tatmin olursun görüntü açısından falan fakat içindeki switchleri kullanmadım ben başka switch kullanıyorum şu anda o yüzden bilemem switch konusunu onun dışında memnun kaldığım bir klavye daha uyguna daha iyileri de olabilir tabii araştırmanız gerek

https://tr.aliexpress.com/item/1005....0.0.23d1406a5C9Z1f&mp=1&gatewayAdapt=glo2tur switch olarak bunlara geçtim aşırı memnunum hem oyun performansı hem ses performansı olarak 10/10 klavye oldu diyebilirim

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Bence güzel ben memnunum dediğim gibi rgbsi falan pudding keycaps kullanırken baya tatmin olursun görüntü açısından falan fakat içindeki switchleri kullanmadım ben başka switch kullanıyorum şu anda o yüzden bilemem switch konusunu onun dışında memnun kaldığım bir klavye daha uyguna daha iyileri de olabilir tabii araştırmanız gerek

https://tr.aliexpress.com/item/1005....0.0.23d1406a5C9Z1f&mp=1&gatewayAdapt=glo2tur switch olarak bunlara geçtim aşırı memnunum hem oyun performansı hem ses performansı olarak 10/10 klavye oldu diyebilirim
Anladım yardımcı oldugunuz için teşekkürler ztn ya bunu alacağım ya da kemove k61 snowfox olanı

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
Keycapsleri aliexpressten al daha ucuz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular