Neler Yeni

minidump dosyalarimi baskasiyla paylasmak risklimidir

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Değil niye olsun kimse senin dosyalarına erişemez veya bilgilerine erişemez sadece hata veren uygulamanın adı veya sys dosyalarını görüyorsun belki hangi windows sürümünü kullandığını bios sürümünü anakartının ne olduğu gibi bilgileri alabilir onlarda gizli olmaysı gerekecek bilgiler değil ama minidump okumak riskli ne açıdan riskli virüs kapma riski var

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Murat Koç
Değil niye olsun kimse senin dosyalarına erişemez veya bilgilerine erişemez sadece hata veren uygulamanın adı veya sys dosyalarını görüyorsun belki hangi windows sürümünü kullandığını bios sürümünü anakartının ne olduğu gibi bilgileri alabilir onlarda gizli olmaysı gerekecek bilgiler değil ama minidump okumak riskli ne açıdan riskli virüs kapma riski var
Virüs derken.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
hocam nasıl yani şey anlamındamı dosyaları yükleyen kişi içine virüs falan koymuştur anlamındamı

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,031
İsim
araba

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
hocam nasıl yani şey anlamındamı dosyaları yükleyen kişi içine virüs falan koymuştur anlamındamı
Yani içine koyuluyor mu yoksa koyuyorlar mı bilmiyorum ama ben 1 2 kez bakmak için indirdiğimde drive da yüklüydü ikiside ikiside uyarı verdi eminmisin gibisinden bende indirmedim bakmadım ona

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,671
Üyeler
152,303
Son üye
brttt
Top Bottom