Neler Yeni

Çözüldü✓ Mining Yapılmış Ekran Kartı Alınır Mı ?

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Fatih Gören
Fiyatı uygun diye düşünüyordum kanka yinede eyw
Miningcilerde aynı karttan 10 tane olabiliyor başka kartı test edip gönderebilir vs. kendiniz de test etmiyorsunuz başınız yanmasın diye diyorum herkese güven olmuyor malesef. Tercih sizin tabi

osmnd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Osman
Miningcilerde aynı karttan 10 tane olabiliyor başka kartı test edip gönderebilir vs. kendiniz de test etmiyorsunuz başınız yanmasın diye diyorum herkese güven olmuyor malesef. Tercih sizin tabi
Dediğini düşünmemiştim eyw

jalm0o0e1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Oğuzhan
Kanka bilmiyorum 3050 2060tan daha kotu falan diyorlar o yüzden biraz değiştirme hevesim var bide 12 ay mining yapılmış 10 aydır normal olarak kullanıyormuş.
Kankacım bendede 3050 var evet 2060dan kötü ama seni bir süre idare edebilecek seviyede. Bende senin girdiğin tribe girdim 3060 almayı düşündüm. Sonra döndüm kendime dedim ki benim oynadığım oyunlar şunlar ekran kartımda gayet yeterli hiç kaşınmaya gerek yok. İlerde 3070-3080 falan alır keyfime bakarım dedim. Sende aynı şekilde oynadığın oyunlar, kullandıgın programlar 3050nın yeteceği düzeydeyse hiç gidip kart almakla uğraşma zaten sıfır kasa almışsın. Hele ki o kasanın içine miningli kart da takma benden sana tavsiye.

osmnd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Osman
Kankacım bendede 3050 var evet 2060dan kötü ama seni bir süre idare edebilecek seviyede. Bende senin girdiğin tribe girdim 3060 almayı düşündüm. Sonra döndüm kendime dedim ki benim oynadığım oyunlar şunlar ekran kartımda gayet yeterli hiç kaşınmaya gerek yok. İlerde 3070-3080 falan alır keyfime bakarım dedim. Sende aynı şekilde oynadığın oyunlar, kullandıgın programlar 3050nın yeteceği düzeydeyse hiç gidip kart almakla uğraşma zaten sıfır kasa almışsın. Hele ki o kasanın içine miningli kart da takma benden sana tavsiye.
Değişmeme kararı aldım kanka haklısın oyle aman aman oyun oynamıyorum zaten o yüzden kalsın boyle teşekkür ederim düşüncen için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
933,431
Üyeler
146,480
Son üye
hasandikmen0
Top Bottom