Neler Yeni

🔥İndirim Mizar MZ60 Luna - Siyah - RGB - Gateron Mechanical Yellow / 1013TL

Checkmate

80+ Bronze
Sizde de bu klavyeden var herhalde. Benimkinde nerdeyse her tuşta yay sesi var. Sizde var mı böyle bir sorun.
Blue switch kulllanıyorum pek hissetmedim, blue switch olduğundan büyük ihtimalle. Şu an kullandığımda yok gibi. Yay sesi her klavyede var neredeyse hocam, çok üst düzey klavyelerde yok.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,774
İsim
göksel yurtcan
ah be ben zamanında alamamıştım zaten alsamda şuan klullanamazdımda cidden şuan baya kullanmak istediğim bir klavye ilk fırsatta alacağım

Umut Kerem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Umut Kerem Azmaz
esc tusunu halledemedim acaba nasıl yapıcam :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Bu arada bende 5 gün önce sarı gateron sw versiyonunu aldım sesi muhtesem ve bana 850 ye geldi bu fiyata cidden inanılmaz tr de aynı özelliktekiler 2-3 k gerçekten inanılmaz fp tuşları programından tek tek makrolayabiliyosunuz ufak bi tape mode ile sesi dahada tok çıkıyo ayrıca 3-5 pin sw destekliyo cidden sudan ucuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dene knks macroyu attıktan sonra save yapınca olmuyosa ana ekrandaki klavye görünümünden esc nin direkt üstüne tıkla ordan macro sayfasına geçip esc macrosu atamıştık ya bu açılan pencerede o esc gözükecek üstüne tıkla ve save bas galiba buda işe yarıyordu hatta fn yazan kısmına geçip fn basıp bu tuşa basınca da " bu uşaret cıkması için fn sekmesindeki boş kutucuğa " bu işareti yaz bu şekilde normal bastıgında esc fn ile bastığında " işareti çıkacak

Umut Kerem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Umut Kerem Azmaz
Bu arada bende 5 gün önce sarı gateron sw versiyonunu aldım sesi muhtesem ve bana 850 ye geldi bu fiyata cidden inanılmaz tr de aynı özelliktekiler 2-3 k gerçekten inanılmaz fp tuşları programından tek tek makrolayabiliyosunuz ufak bi tape mode ile sesi dahada tok çıkıyo ayrıca 3-5 pin sw destekliyo cidden sudan ucuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dene knks macroyu attıktan sonra save yapınca olmuyosa ana ekrandaki klavye görünümünden esc nin direkt üstüne tıkla ordan macro sayfasına geçip esc macrosu atamıştık ya bu açılan pencerede o esc gözükecek üstüne tıkla ve save bas galiba buda işe yarıyordu hatta fn yazan kısmına geçip fn basıp bu tuşa basınca da " bu uşaret cıkması için fn sekmesindeki boş kutucuğa " bu işareti yaz bu şekilde normal bastıgında esc fn ile bastığında " işareti çıkacak
yapamadım sızın yazdıgınızı yapıcam

Top Bottom