Neler Yeni

MMA başlayacağım ancak dalga geçerler diye korkuyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Melih Salih
15 yaşındayım 100 kiloyum boyum 1.70 MMΑ başlamak istiyorum arkadaşlar ancak kendimden utanıyorum orada benimle dalga geçerler diye korkuyorum. Nasıl kilo vereceğimi de bilmiyorum evde antrenman nasıl yapacağım falan aklımda hiçbir şey yok, yardımcı olur musunuz?

Merdonaldo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Mert
Utanma zaten sıfr mma antrenmanları bile kilo vermene yardımcı olacaktır

Zexius

80+ Bronze
15 yaşındayım 100 kiloyum boyum 1.70 MMΑ başlamak istiyorum arkadaşlar ancak kendimden utanıyorum orada benimle dalga geçerler diye korkuyorum. Nasıl kilo vereceğimi de bilmiyorum evde antrenman nasıl yapacağım falan aklımda hiçbir şey yok, yardımcı olur musunuz?
Dalga geçenlere savaş cebeci olayını anlat ağızlarını bıçak kesmez :)

Rulep

80+ Gold
cebeciden örnekleme yapmadım zaten hocam mma sporcusu kaan dan bahsettim 1.70 boyundaydı oda kilo olarak ise 15 yaş ve boya göre çok fazla bende 1.80 97 kilo falanım
mesele boy olsa evet ama adam kilodan dolayı dalga geçileceğini düşünüyor bu yüzden kaan olayı iş yapmaz

Zexius

80+ Bronze
mesele boy olsa evet ama adam kilodan dolayı dalga geçileceğini düşünüyor bu yüzden kaan olayı iş yapmaz
orası doğru kilo vermek istiyorsa koşu bandına çıkacak kardiyo şart banada şart aslında ramazan bitti felan spora başlayacağım

Rulep

80+ Gold
orası doğru kilo vermek istiyorsa koşu bandına çıkacak kardiyo şart banada şart aslında ramazan bitti felan spora başlayacağım
bana kalırsa dışarıda koşun temiz hava falan daha iyi olur

Mert Uzel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Mert Uzel

Bu hesabın sahibi yakın arkadaşım. Profesyonel MMA dövüşçüsü istediğini ona sorabilirsin.

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,107
İsim
Furkan ŞENGÜL
gym + mma yap kimse bişey demez

ibrahimua

80+ Bronze
Başla. Eger dalga geçerlerse döversin sonra da kaan kazgan gibi üzerinden bi güzel ekmek yersin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,693
Üyeler
153,109
Son üye
Demlicay
Top Bottom