Neler Yeni

MMORPG hayranlarından öneri isteği

Keyfen

80+ Bronze
Tera'yı bende ilk çıktığı dönem 2 yıl oynadım. Bu 70 lv full glyph, skill ve item olarak başlatıyor. Dglere girerek daha üst gear setupları düşürülebiliyor. Bayağı canlı kalabalık Türk oyuncularda var biraz yardımcı oluyorlar.

Gw2'nin ortamı güzeldir. Toxic useri az, hikaye efectler tatmin edici. Pvp bölgelerinde item durumu eşit.
valla kesin başlicam o halde buna hiç kaçmaz bu fırsat çok sağolasın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne demek ilk beginner startupu bitirip Velika'ya geçince Dg sekmesinden yoğun bölgeye teleport atabilirsin. Sınıf olarakta şu anki metada tank olarak Brawler, dps olarak zerk çok tercih ediliyor.

New world'den daha bi cacık olmaz.
her zaman zerk oynamıştım iş yapar dersen direk onla başlim diyorum

RileyT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ghost miller
Yıllık mmorpg krizim tutmuş bulunmakta ve ne oynuycam diye aşırı derecede kararsızım sizce başlanılması gereken bir oyun var mı veya çıkmakta olan hype bi mmorpg oyunu var mı
şiddetle World Of Warcraft öneririm mmorpg de zirvedeki oyunlardan birisidir :)

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
PichHasso
O kadar araştırmadım ama Türk Gw2 Discord sunucusu var ordan yardımcı olurlar. Evde değilim olsam atardım. Basitçe özetlemek gerekirse oyunda sunucuların isimleri farklı gözüksede hepsi bir. Tüm sunuculardaki oyuncularla etkileşime girebiliyorsun. Level kasma eğlenceli ve her sınıfın kullandığı silaha göre farklı combat özellikleri var hepsi sarıyor. Binek biraz şart gibi oyunda oda 20. seviyede geliyor zaten ilk dino. Pvp eventleri günlük eventler vs var. Pvp bölgeleri Knight Online'de chaosa girmek gibi item seviyeleri leveller eşitleniyor. Açık dünyası çok büyük takıldığın yerde bakıp keşfederek oynamanı tavsiye ederim.
peki oyun bilgim şu an hiç yok herhangi bir tecrübem de yok hangi çar ile başlıyayım ama şimdiden söyleyeyim ben her oyunda destek mage oynarım buna uygun ne var sence
şiddetle World Of Warcraft öneririm mmorpg de zirvedeki oyunlardan birisidir :)
onun için de çok fazla hayatsız olmak lazım be ben çalışan bir insanım :D

agathusia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
MUZAFFER
Bdo allah bulaştırmasın ama sen bi dene

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,158
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Bende konu açmayı düşünüyordum para yatırmadan para kazandıran MMO RPG Varmı?

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
Emir Asan
valla kesin başlicam o halde buna hiç kaçmaz bu fırsat çok sağolasın

her zaman zerk oynamıştım iş yapar dersen direk onla başlim diyorum
Yeni boss mekaniklerini zerkin mobilitesi biraz az gibi ama dps çok iyi. Sağlam oynamak lazım. Tavsiyem warrior çok mobil, archer mobil ve iyi hasar.

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
PichHasso

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
Emir Asan
peki oyun bilgim şu an hiç yok herhangi bir tecrübem de yok hangi çar ile başlıyayım ama şimdiden söyleyeyim ben her oyunda destek mage oynarım buna uygun ne var sence

Elementalist çok iyi skill efectleride güzel ama pure dps. Druid yada Chronomancer oynayabilirsin support olmak istersen.

Allah bulaştırmasın kardşeim :D

karakter önerisi olarak ne yaparsınız
@Keyfen tera hakkında soruyor Gw 2 için ayrı yazdım.

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
509
İsim
PichHasso
Elementalist çok iyi skill efectleride güzel ama pure dps. Druid yada Chronomancer oynayabilirsin support olmak istersen.

@Keyfen tera hakkında soruyor Gw 2 için ayrı yazdım.
en iyisi güzel bi karakter araştırması yapmak gibi duruyor

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
Emir Asan
en iyisi güzel bi karakter araştırması yapmak gibi duruyor
Chrono için reddit yorumları güzeldi summon özelliği var soft dps ve support olarak geçiyor. Bir kaç castle war videosuna da bakılabilir.

RileyT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ghost miller

biraz öyle xd.

Keyfen

80+ Bronze
Yeni boss mekaniklerini zerkin mobilitesi biraz az gibi ama dps çok iyi. Sağlam oynamak lazım. Tavsiyem warrior çok mobil, archer mobil ve iyi hasar.
vurdumu oturtan heroları seviyorum ben :D ondan dolayı zerk istemiştim, pvp de canavar olalım yeter valla

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,965
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Aslında amacım MMORPG tarzı oynayıp oynarken de eğer abonelik veya ilk ödeme gerektiren bir oyunsa bunu karşılasa yeter düşüncesindeyim. New World'ü çok duydum hiç giriş yapmadım tekrar bi bakalım belki başlarız teşekkür ederim yorumunuz için.. :blobdance:
World of Warcraft'tın 400 lira gibi bir fiyatı var. Tabi oyunu satın aldıktan sonra 100-150 TL gibi bir ödeme yapmanız gerekiyor 30 gün oynayabilmek için. Oyun içerisinden farm yaparak gold kazanıp, oyun süresini gold ile satın alabiliyorsunuz. Bunu da belirtmek istedim, ben de pek bilgili değilim bu konuda.

Unutmadan, WoW diğer oyunlar gibi pay to win değil. Mağazada item falan satılmıyor, skin satılıyor yalnızca.

Top Bottom