Neler Yeni

MMORPG hayranlarından öneri isteği

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
Emir Asan

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,966
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
new worldde iyi para kazandım ben haftalığım 100 dolara denk geliyordu ama artık eskisi gibi değil ben bu işe ilk başladığım da gold satıyordum 1k gold 4tl civarı şimdi 2.3 TL olmuş kolay kolay da alan yok amaç para kazanmaktan ziyade hoş bir ortam arıyorum bu riotun yeni mmorpgsi hakkında bari bi umutlandırıcı videolar olsaydı da onda da kesinlik yok
Hoş ve kaliteli ortam istiyorsan WoW serisini önerebilirim. Çok ayrı bir hayran kitlesi var serinin. Önümüzdeki dönemde ben de Diablo ve WoW serilerine göz atmayı düşünüyorum.

Keyfen

80+ Bronze

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
boşver gel zombirock çar kas

Keyfen

80+ Bronze
Tera'yı bende ilk çıktığı dönem 2 yıl oynadım. Bu 70 lv full glyph, skill ve item olarak başlatıyor. Dglere girerek daha üst gear setupları düşürülebiliyor. Bayağı canlı kalabalık Türk oyuncularda var biraz yardımcı oluyorlar.

Gw2'nin ortamı güzeldir. Toxic useri az, hikaye efectler tatmin edici. Pvp bölgelerinde item durumu eşit.
harbimisin o zaman ben kesin başlarım akşama bilgi verdiğin için çok teşekkür ederim

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
PichHasso
Hoş ve kaliteli ortam istiyorsan WoW serisini önerebilirim. Çok ayrı bir hayran kitlesi var serinin. Önümüzdeki dönemde ben de Diablo ve WoW serilerine göz atmayı düşünüyorum.
new worlde büyük güncelleme gelirse büyük kitle yine oraya yönelir bence bak ona da iddialı güncellemeleri var
hiç haberim yok ne zaman geliceği bellimi
keşke bilsek :/
boşver gel zombirock çar kas
ilk defa duydum ona da bakarım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

harbimisin o zaman ben kesin başlarım akşama bilgi verdiğin için çok teşekkür ederim
GW2 mi başlıyacaksın

Arthur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Erdinç ÖZTÜRK
Benim de bilgim yok, hiç oynamadım. Eğer kâr amacın varsa New World'e bakabilirsin, internet üzerinde bir sürü bilgilendirici farm videoları ile item, gold kasıp yabancılara satan çokça insan var. (€ ve $ bazlı olduğundan iyi kazandırıyor.)
Aslında amacım MMORPG tarzı oynayıp oynarken de eğer abonelik veya ilk ödeme gerektiren bir oyunsa bunu karşılasa yeter düşüncesindeyim. New World'ü çok duydum hiç giriş yapmadım tekrar bi bakalım belki başlarız teşekkür ederim yorumunuz için.. :blobdance:

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
PichHasso
Aslında amacım MMORPG tarzı oynayıp oynarken de eğer abonelik veya ilk ödeme gerektiren bir oyunsa bunu karşılasa yeter düşüncesindeyim. New World'ü çok duydum hiç giriş yapmadım tekrar bi bakalım belki başlarız teşekkür ederim yorumunuz için.. :blobdance:
eğre ki new world için böyle bir şey düşünüyorsan çok geç olmadan başlamalısın yakın zamanda dediğim gibi dev güncellemeler alıcak ama o oyunun sıkıntısı şu ki bi anda hyplanıp bir anda dip görüyor

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
Emir Asan
Ne demek ilk beginner startupu bitirip Velika'ya geçince Dg sekmesinden yoğun bölgeye teleport atabilirsin. Sınıf olarakta şu anki metada tank olarak Brawler, dps olarak zerk çok tercih ediliyor.

eğre ki new world için böyle bir şey düşünüyorsan çok geç olmadan başlamalısın yakın zamanda dediğim gibi dev güncellemeler alıcak ama o oyunun sıkıntısı şu ki bi anda hyplanıp bir anda dip görüyor
New world'den daha bi cacık olmaz.

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,966
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Rica ederim. Arkadaş önceleri haftalık 100$ kazanıyormuş, eskiden bayağı iyi kazandırıyordu gerçekten. Ama şu an gold fiyatları ve satın alma talepleri düşmüş oyunun. Oyun eskisi kadar popüler değil çünkü. Eğer yine arkadaşın dediği gibi güzel bir güncelleme gelir de reklamını iyi bir şekilde yaparlarsa Counter Strike'daki kaplama fiyatlarının artışı gibi oyunun piyasası da artar. Ama yine de eskisi gibi olmaz, o ayrı konu.

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
PichHasso
Ne demek ilk beginner startupu bitirip Velika'ya geçince Dg sekmesinden yoğun bölgeye teleport atabilirsin. Sınıf olarakta şu anki metada tank olarak Brawler, dps olarak zerk çok tercih ediliyor.

New world'den daha bi cacık olmaz.
evet bi cacık olmaz ama güzel oyundu be

@Mt1903
GW2 için iyi bir rehber videosu çeken veya bi forum var mı

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
Emir Asan
evet bi cacık olmaz ama güzel oyundu be

@Mt1903
GW2 için iyi bir rehber videosu çeken veya bi forum var mı
O kadar araştırmadım ama Türk Gw2 Discord sunucusu var ordan yardımcı olurlar. Evde değilim olsam atardım. Basitçe özetlemek gerekirse oyunda sunucuların isimleri farklı gözüksede hepsi bir. Tüm sunuculardaki oyuncularla etkileşime girebiliyorsun. Level kasma eğlenceli ve her sınıfın kullandığı silaha göre farklı combat özellikleri var hepsi sarıyor. Binek biraz şart gibi oyunda oda 20. seviyede geliyor zaten ilk dino. Pvp eventleri günlük eventler vs var. Pvp bölgeleri Knight Online'de chaosa girmek gibi item seviyeleri leveller eşitleniyor. Açık dünyası çok büyük takıldığın yerde bakıp keşfederek oynamanı tavsiye ederim.

Top Bottom