Neler Yeni

Öneri Mobil Hikayeli Oyun Önerisi

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Grafikleri ideal hikayesi güzel mobil oyun arıyorum yardımcı olursanız sevinirim hikayeli oyun dışındada sarıcak oyun onerilerine açığım

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Grafikleri ideal hikayesi güzel mobil oyun arıyorum yardımcı olursanız sevinirim hikayeli oyun dışındada sarıcak oyun onerilerine açığım
Alien isolation, PC/Konsol oyunu normalde ama mobil portu da var. Kaçak indirmeyeceksen fiyatı biraz tuzlu ama 😀

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alien isolation, PC/Konsol oyunu normalde ama mobil portu da var. Kaçak indirmeyeceksen fiyatı biraz tuzlu ama 😀
Güzele benziyor apk oyun indirmeye biraz karşıyım inceleyip hosuma giderde alırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,878
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
netflix heaabı varsa ücretsiz gta 3, gta vice city ve san andreas oynayabilirsin. onun dışında very little nightmare da güzel oyun.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
netflix heaabı varsa ücretsiz gta 3, gta vice city ve san andreas oynayabilirsin. onun dışında very little nightmare da güzel oyun.
Evet GTA üçlemesi güzel. Ama sağlam cihaz istiyor onu ekleyim, S23 ile bile 20FPS lere düştüğüm yerler var orta/alt segment cihazlar mahvolur büyük ihtimalle 😀

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Karahan Mutlu
Açıkçası ben kendim de oynadığım ve çokta beğendim Katana Zero'yu, ben elime bir katana alıp önüme çıkan mermileri ağır çekimde kesmekten zevk alıyorum diyorsan mutlaka oyna.Aynı zamanda oyunun hikayesi de çok zevkli ve yaptığın seçimlere göre 2 farklı sonu var.Playstrore da bedava ancak netflix hesabı istiyor.

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Ayetullah Taylan
İnto the dead 2

Top Bottom