Neler Yeni

MODEM ARIZASI HANGİ MODEMİ ALMALIYIM?

canakll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Murat
Merhaba, arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Arkadaşlar 2 ay önce millenicom bağlattırdım. 2 gün önce yıldırım atmasından dolayı modemim arızalandı. Tam bilmiyorum hangi modemi alacağımı azıcık araştırdım gerilim korumalı modemler varmış. Bı kaç kişiye sordum boşuna para verirsin ona dediler. Ben de size sormak istedim. Yardımcı olabilir misiniz ? Böyle bir şey var mı varsa hangi modemi almalıyım ?
(Vdsl kullanıyorum
)

Merhaba, arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Arkadaşlar 2 ay önce millenicom bağlattırdım. 2 gün önce yıldırım atmasından dolayı modemim arızalandı. Tam bilmiyorum hangi modemi alacağımı azıcık araştırdım gerilim korumalı modemler varmış. Bı kaç kişiye sordum boşuna para verirsin ona dediler. Ben de size sormak istedim. Yardımcı olabilir misiniz ? Böyle bir şey var mı varsa hangi modemi almalıyım ?
(Vdsl kullanıyorum
)
Zyxel'in gigabit modemini alabilirsin bütçen varsa ileri dönük
Mesaj otomatik birleştirildi:

Örnek ürün: Zyxel VMG3625-T50B

Migel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Migel

Bu arkadaş iyidir. Voltaj artışından dolayı sadece modem değil evdeki birçok elektronik aletin bozulabilir. Bunu engellemek için ya ups kullanacaksın yada ev sigortalarının önüne trimbox gibi bir voltaj sönümleyici taktıracaksın. Trimbox öneririm birçok cihazımızı korumak için şirkette kullanıyoruz. Ups kullanmamıza rağmen birçok kez bizi kurtardı diyebilirim. Evde de tesisata takılı.

Top Bottom