Neler Yeni

Yardım Modem kurulumu yaparken kullanıcı adı şifre istiyor. Ne yazacağım

SmtBugra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Buğra Gms
Arkadaşlar everest SG1600 modem var kurulum yapmaya çalışıyorum. Kullanıcı adı ve şifre istiyor ne gireceğim buraya nolur yardım edin derslerime giremiyorum.

admin admin deneyebilirsiniz sıfırladıysanız modemin arkasında yazan kullanıcı adı şifrede olabilir

SmtBugra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Buğra Gms
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
admin admin deneyebilirsiniz sıfırladıysanız modemin arkasında yazan kullanıcı adı şifrede olabilir
Abi admin Admin yazdım. Modem de İnternet ışığı yandı ama İnternete giremiyorum. YouTube da video felan açılmıyor. Ne yapmam gerekiyor

İlk öncelikle müşteri hizmetlerini arayınız kullanıcı adınızı ve şifrenizi isteyin ve verilen bilgileri eksiksiz oraya yazın ve kuruluma devam edin. (yanlış kullanıcı adı ve şifre girilmesi halinde internet erişimi olmaz.)

SmtBugra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Buğra Gms
İlk öncelikle müşteri hizmetlerini arayınız kullanıcı adınızı ve şifrenizi isteyin ve verilen bilgileri eksiksiz oraya yazın ve kuruluma devam edin. (yanlış kullanıcı adı ve şifre girilmesi halinde internet erişimi olmaz.)
Admin admin yazmıştım. İnternet ışığı geldi. Ama İnternete giremiyordum. Reset attım. Şimdi yeniden şifre kullanıcı adı istiyor bir şey olmaz değilmi

Admin admin yazmıştım. İnternet ışığı geldi. Ama İnternete giremiyordum. Reset attım. Şimdi yeniden şifre kullanıcı adı istiyor bir şey olmaz değilmi
(Ben 1 ay uğraştım aynı sorun bendede vardı şimdi modemin arkasına bak orda kullanıcı adı ve şifre olması lazım varsa bilgileri eksiksiz gir panele) eğer yoksa müşteri hizmetlerine durumu anlat onlar sana kullanıcı adı ve şifre verir onuda kurulum yerine yaz sonrasını otomatik kendisi ayarlar.

SmtBugra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Buğra Gms
(Ben 1 ay uğraştım aynı sorun bendede vardı şimdi modemin arkasına bak orda kullanıcı adı ve şifre olması lazım varsa bilgileri eksiksiz gir panele) eğer yoksa müşteri hizmetlerine durumu anlat onlar sana kullanıcı adı ve şifre verir onuda kurulum yerine yaz sonrasını otomatik kendisi ayarlar.
Teşekkür ederim umarım işime yarar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
907,224
Üyeler
140,789
Son üye