Neler Yeni

modemden aşağıya bağlanan kablo kendim değiştirebilirmiyim?

Mr.tky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Alperen tokay
bayadır ınternetımde hız ve kopma sorunları vardı. Bugun servısten geldıler ve modemden asagıya baglanan kablonun degısmesı gerektıgını soyledı. Babamda boyle ıslerde becerıklıdır ama bu kabloyu kendımızın degıstrımesı ne kadar dogu olur?

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
bayadır ınternetımde hız ve kopma sorunları vardı. Bugun servısten geldıler ve modemden asagıya baglanan kablonun degısmesı gerektıgını soyledı. Babamda boyle ıslerde becerıklıdır ama bu kabloyu kendımızın degıstrımesı ne kadar dogu olur?
ben önermem hocam beceriklide olsa bilen biri yapsın

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,257
İsim
Eren Karakılıç
Değiştirebilirsin. Zor bir şey yok. Binada hangi kablonun sizin daire çıktığını biliyorsan kolay iş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabii benim kablo binanın dışından dolandığı için kolay diyorum. İçeriden geçiyorsa yapamazsınız.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Krone Bıçağı, Kılavuz susta olarak kullanılabilecek bir şey ve teknik bilgi lazım.
Eğer bir lisansı (örn. elektrik bölümü, usta) yoksa bir sorun yaşandığında sorumluluk sizde olur.
Kabloların bağlantılarını eksiz ve hava almayacak şekilde yapın.

Mr.tky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Alperen tokay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Değiştirebilirsin. Zor bir şey yok. Binada hangi kablonun sizin daire çıktığını biliyorsan kolay iş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabii benim kablo binanın dışından dolandığı için kolay diyorum. İçeriden geçiyorsa yapamazsınız.

ıcerdekı kablo oldugu yerde dursa bız yenı kabloyu dısardan yenı ceksek nası olur ?

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,257
İsim
Eren Karakılıç
ıcerdekı kablo oldugu yerde dursa bız yenı kabloyu dısardan yenı ceksek nası olur ?
Dairene çıkan kabloyu biliyorsan, altyapıdan gelen kabloyu kesip yeni aldığın kabloyu ona bağlarsın. Sonra dışarından evinde çekersin. Ama bilen birisine yaptırmanı öneririm ben. Anlamıyorsanız çok bulaşmayın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,160
Üyeler
141,947
Son üye
adem nazlı
Top Bottom