Neler Yeni

Modlar niye böyle ? açıklasınlar

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Sentinelreal1

80+ Bronze
adam her türlü hakareti ediyor bana gelince ban uyarı süresiz vermiş ney süresiz onu bile anlamadım taraf tutuyorsunuz resmen technopata döndü iyice her şeye ban
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burada bozdu iyice bırakılmaz zamanı gelmiş gidin az araştırın 15 yaşındaki çocuk gelmiş youtubeden izlediği yarım yamalak bilgiyi satıyor millete daha burada işim olmaz 👎

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,343
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Ekran kartına BIOS üzerinden overclock yapıldığını iddia edip uyarı almışsın, hatalı olan durum nedir?

1711473905117.png

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
İsmi ismi.
asdadakdas, ekran kartının yanına bir ekran kartı daha koy öyle yapılır zaten overclock. Hatta bu overclock nasıl yapılır diye bir çok farklı görüş vardır. Bazen 200'ü geçtiği bile görülür (Kemal Sunal :))
Sıktı artık şu moderatör eleştirme konuları.

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,353
İsim
Emir Bayram
adam her türlü hakareti ediyor bana gelince ban uyarı süresiz vermiş ney süresiz onu bile anlamadım taraf tutuyorsunuz resmen technopata döndü iyice her şeye ban
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burada bozdu iyice bırakılmaz zamanı gelmiş gidin az araştırın 15 yaşındaki çocuk gelmiş youtubeden izlediği yarım yamalak bilgiyi satıyor millete daha burada işim olmaz 👎
Açtığım konunun fotoğrafında *** yazıyor diye uyarı yedim yönetimin saçma sapan işleri yüzünden zaten bu hale geldi forum 2020den eser yok.
1711475559079.png

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,073
Üyeler
140,763
Son üye
scacotz