Neler Yeni

Moleculepc nasıl bir site böyle??????

Ryane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kaan Enes Kaytaz
Hesap oluşturmak istedim ama sadece e postamı yazarak hesap oluşturdu ve hesabından alışveriş yapılmış bu nasıl oluyolar adamın bütün bilgileri gözüküyo bende site güvenilir mi?????

alektra1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Tevfik
Hesap oluşturmak istedim ama sadece e postamı yazarak hesap oluşturdu ve hesabından alışveriş yapılmış bu nasıl oluyolar adamın bütün bilgileri gözüküyo bende site güvenilir mi?????
Site çok dandik, sadece e postayla hesap olusturuyor daha sonra o hesaba giriş yapılmıyor, 1-2 saat bekledikten sonra maile bir posta geliyor, şifre oluşturma postası, daha sonra o maile tiklayip şifre yazdığınızda site 503 hatası veriyor 😂😂 Zaten sistem de uygun değil alacak arkadaslara başarılar

Emir.jk

80+ Bronze
SS atar mısın mailin yada şifrelerin gözükmicek şekilde

BenFatih

80+
kanka aynı şey benimde başıma geldi gmailimle üye olmaya çalıştım diyo üyeliğin var neyse şifre sıfırladım. Bi baktım benim gmailimle biri 20 mart 2022 de sipariş vermiş.
garip.png

the_coder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Mert Savaş
sitelerinde 10 tane hazır sistem var hepside uçuk rakamlar. Bundan 3 4ay kadar geriye git 4 tane sistem vardı sitelerinde. Tavsiye etmeyeceğim bir site

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Site çok dandik, sadece e postayla hesap olusturuyor daha sonra o hesaba giriş yapılmıyor, 1-2 saat bekledikten sonra maile bir posta geliyor, şifre oluşturma postası, daha sonra o maile tiklayip şifre yazdığınızda site 503 hatası veriyor 😂😂 Zaten sistem de uygun değil alacak arkadaslara başarılar
+1
Mesaj otomatik birleştirildi:

sitelerinde 10 tane hazır sistem var hepside uçuk rakamlar. Bundan 3 4ay kadar geriye git 4 tane sistem vardı sitelerinde. Tavsiye etmeyeceğim bir site
Çok bilindik bir yer değil zaten sonuçta örnek olarak bi itopya gaminggen sinerji değil

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Gördüğüm En Dandik Site Olabilir.

Biriside Benim Hesabımdan Kablosuz Oyun Kolu Almış :D

Top Bottom