Neler Yeni

Monitör aniden gidip karıncalanıyor

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Yok bazen çıkıyor sebebi bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaptım hocam
Gpuda gibi geliyor sorun başka bir gpu ile deneme şansınız var mı ya da işlemcide dahili gpu var mı varsa anakart üzerinden görüntü almayı çalışın gpuyu çıkarıp sorun devam etmiyorsa gpu garantiye gider.
anlamadınız sanırım.
bu sorun olduğunda klavyeden print screen tuşuna basın ve painte yapıştırıp kaydedin eğer bunu yaptığınızda yine gözüküyorsa sorun gpu da olabilir.

Gpuda gibi geliyor sorun başka bir gpu ile deneme şansınız var mı ya da işlemcide dahili gpu var mı varsa anakart üzerinden görüntü almayı çalışın gpuyu çıkarıp sorun devam etmiyorsa gpu garantiye gider.
nerden vardınız bu kanıya?

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Doğan Işık
Evin elektrik tesisatında bir problem olabilir akım korumalı prizle deniyebilirsin arada yükselmelerde kendini koruyo olabilir

euwest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Eren Kartal
anlamadınız sanırım.
bu sorun olduğunda klavyeden print screen tuşuna basın ve painte yapıştırıp kaydedin eğer bunu yaptığınızda yine gözüküyorsa sorun gpu da olabilir.

nerden vardınız bu kanıya?
farklı ekranlarda oluyor aynı sorun kablo değiştirdik geriye görüntü ile alakalı yüksek ihtimal gpu kalıyor nasıl nerden vardınız bu kanıya?

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
farklı ekranlarda oluyor aynı sorun kablo değiştirdik geriye görüntü ile alakalı yüksek ihtimal gpu kalıyor nasıl nerden vardınız bu kanıya?
eğer tvde olduysa dediğiniz doğru kaçırmışım o mesajı :(

Sedatt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Sedat Şahin
Dostum Ekran sorununu çözdün mu neyde imiş sorun

Arkadaşlar iyi akşamlar anakartım msi b450 gaming plus. Monitörüm ise Samsung cjg5 2K 144Hz. Resimde gördüğünüz gibi bazen mantıksız bir şekilde arada sırada böyle ekran gidiyor ve monitör karıncalanıyor ve düzeltmesini de bilmiyorum tesadüfen düzeliyor ne yapmam gerekiyor acaba?
Son durum nedir dostum aynı sorun bende var.

MeNToR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Atıf Buğrahan Karakurt
Dostum Ekran sorununu çözdün mu neyde imiş sorun

Son durum nedir dostum aynı sorun bende var.
Tamamiyle tesadüf hocam bazen oluyor bazen olmuyor hdmi kontrol et iyice yerleştirmişmisin diye

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
Tamamiyle tesadüf hocam bazen oluyor bazen olmuyor hdmi kontrol et iyice yerleştirmişmisin diye
Birde akım korumalı prizi çıkarıp deneyin. Benim TV'm de akım korumalı priz cihaza zarar veriyordu o yüzden kullanmıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,997
Üyeler
150,593
Son üye
SwanzyPvp
Top Bottom