Neler Yeni

Monitör aniden kapanıyor

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
furkan gezgin
Merhaba arkadaşlar, yeni sistem ve monitör aldım.
Sistemde şu an bir sorun yok ama monitör çok az oluyor bu durum mesela 6 saat PC açık kalıyor o saatler içerisinde monitör 2 kes 2 saniyeliğine kapanıp tekrar açılıyor az önce de tık diye bir ses çıkarıp 2 saniyeliğine ekran gidip geldi anlamadım arkadaşlar bilen birileri cevaplarsa sevinirim.
not: bence kablolayla alakalı bir durum çünkü sistemi ilk aldığımda görüntü vermekte zorlanmıştım kablonun ucunu değiştirince olmuştu monitörün yanındaki kabloları dandik veriyorlar diye duydum.

tunazadeeq

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar, yeni sistem ve monitör aldım.
Sistemde şu an bir sorun yok ama monitör çok az oluyor bu durum mesela 6 saat PC açık kalıyor o saatler içerisinde monitör 2 kes 2 saniyeliğine kapanıp tekrar açılıyor az önce de tık diye bir ses çıkarıp 2 saniyeliğine ekran gidip geldi anlamadım arkadaşlar bilen birileri cevaplarsa sevinirim.
not: bence kablolayla alakalı bir durum çünkü sistemi ilk aldığımda görüntü vermekte zorlanmıştım kablonun ucunu değiştirince olmuştu monitörün yanındaki kabloları dandik veriyorlar diye duydum.
Bende de ayni sorun var profilime gir TIK DIYE SES GELDI EKRAN GİTTİ adlı konuma bak orda çözdük sanırsam

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
kabloda temazsızlık olmasın farklı bir kabloyla bir gün geçir belli olur

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
furkan gezgin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bence onunla alakası yok 6lı priz kullanıyorum internet bağlı monitör pc ve bir tane daha üçlük bağlı

Top Bottom