Neler Yeni

Monitör Bağlantısı Display VE HD ? DAGT2 Sistem

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
İçinden DP kablosu çıkıyor. Bu monitörü sipariş vermezdim ama hayırlı olsun.

Wrostie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Necati Boyat
Dostum bende gigabyteın monitörünü aldım içinden herşeyden çıktı bence boşuna alma içinden çıkıcagını düşünüyorum

Arda Coşkun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Arda Coşkun
Selam herkese,

DA GT2 sistemi sipariş aldım ve Asus 24 inç tuf gaming sitedeki monitörü sipariş verdim https://www.gaming.gen.tr/urun/1674...247q1a-freesync-238-165hz-1ms-gaming-monitor/

Bu sistemi hangi bağlantı ile kurmaylıyım display kablosu mu sipariş vereyim hdmi kablosu mu ? Bilgim pek yok içinden çıkar mı kablo bilmiyorum
İçinden displayde çıkıyor hdmi da çıkıyor 165 hzi alabilmek için display takmak gerekiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yiğitcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İçinden DP kablosu çıkıyor. Bu monitörü sipariş vermezdim ama hayırlı olsun.
teşekkürler açıkcası indirimliydi ve çercevesiz olması hoşuma gitti :) 165hz 1 ms anladığım kadarıyla yeterli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İçinden displayde çıkıyor hdmi da çıkıyor 165 hzi alabilmek için display takmak gerekiyor
görüntü kalitesi açısından fark oluyor mu peki 144hz yeter zaten 165 gerek yokta

Hayırlı olsun bu arada sanada
teşekkürler senin de iyi günlerde kullanmanı dilerim :) bakalım ben yarın teslim alacağım

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
teşekkürler açıkcası indirimliydi ve çercevesiz olması hoşuma gitti :) 165hz 1 ms anladığım kadarıyla yeterli.

görüntü kalitesi açısından fark oluyor mu peki 144hz yeter zaten 165 gerek yokta

teşekkürler senin de iyi günlerde kullanmanı dilerim :) bakalım ben yarın teslim alacağım
VA Panel olması iyi değil malesef. Yine çok üzmez ama, daha iyisi alınabilirdi hafif üstüne. Hayırlı olsun.

Görüntü kalitesini etkilemez Hertz değeri.

Arda Coşkun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Arda Coşkun

Bilmiyroum fark ediyormuda ama bu monitörün aynısının ips panel olani 200 tl farkylaydi ben onj almıştım

Top Bottom