Neler Yeni

Monitör bir anda gidiyor ancak bilgisayar çalışmaya devam ediyor

verxexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Eray demir
Merhaba, bunu birkaç kez yaşadım. Bilgisayarın ekranı bir anda gidiyor ancak bilgisayar çalışmaya devam ediyor. Reset düğmesine basıp tekrar açıyorum ve aygıt yöneticisine baktığımda ekran kartının devre dışı bırakıldığını görüyorum etkinleştir diyorum düzelmiyor devre dışı bırakıp tekrar etkinleştir yaptığımda düzeliyor.

mirachi82

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
katemma
kanka bilgisayar içerisinde virüs olma ihtimali veya ekran kartında bir sıkıntın olabilir
çok fazla kurcalamadan tanıdığın bilgili bir kişiye danışmanı öneririm

Merhaba, bunu birkaç kez yaşadım. Bilgisayarın ekranı bir anda gidiyor ancak bilgisayar çalışmaya devam ediyor. Reset düğmesine basıp tekrar açıyorum ve aygıt yöneticisine baktığımda ekran kartının devre dışı bırakıldığını görüyorum etkinleştir diyorum düzelmiyor devre dışı bırakıp tekrar etkinleştir yaptığımda düzeliyor.
Aynı sorunu yaşadım no Signal yazısı çıkıyor du ve priz değiştirerek çözüme ulaştım. Hatta ekran kartını garantiye bile yolladım ama sorun kullandığım adi uzatma kablosudaymış. İstersen bir dene

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Samet
ekran kartın amdmi?

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Samet

verxexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Eray demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı sorunu yaşadım no Signal yazısı çıkıyor du ve priz değiştirerek çözüme ulaştım. Hatta ekran kartını garantiye bile yolladım ama sorun kullandığım adi uzatma kablosudaymış. İstersen bir dene
Hocam aldığınız kablonun linkini atabilme şansınız mı? Eğer internetten almadıysanız markasını söyleyebilirseniz.

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Samet
evet amd
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet amd o nedir
hocam uyarı gelmiyorsa pc açılınca wattman değildir

Hocam aldığınız kablonun linkini atabilme şansınız mı? Eğer internetten almadıysanız markasını söyleyebilirseniz.
hocam ilk başta ddu ile driverleri silip pro driver sürümünü yükleyip deneyin. ekran kartınız neydi bu arada marka model?

verxexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Eray demir
Hocam bir anda ekran gidiyor no signal yazısı çıkıyor reset tuşuna basıyorum açtığımda ekran kartı devre dışı kalmış oluyor etkinleştiriyorum olmuyor devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirdiğimde düzeliyor. Aynı sorun 3 kere yaşandı.

hocam ilk başta ddu ile driverleri silip pro driver sürümünü yükleyip deneyin. ekran kartınız neydi bu arada marka model?

Top Bottom