Neler Yeni

Yardım Monitör Kırıldı Ne kadar Masrafı olur ?

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım + Donanım + Apple Ürünleri + Playstation Serisi
Hocam yanlış anlama ama belli ki oyunda sinirlenip vurmuşsun. Neden bir teknoloji eserine sinirlenip ürünlerine zarar veriyorsun ki ? oyunlar daha doğrusu direkt teknoloji eğlenmek ve verim almamız için var sinirlenip zarar vermek ve maddi kayıba sebep olmak için değil. Bence sorununuz monitör değil :D

sabanozsu

80+
Hocam yanlış anlama ama belli ki oyunda sinirlenip vurmuşsun. Neden bir teknoloji eserine sinirlenip ürünlerine zarar veriyorsun ki ? oyunlar daha doğrusu direkt teknoloji eğlenmek ve verim almamız için var sinirlenip zarar vermek ve maddi kayıba sebep olmak için değil. Bence sorununuz monitör değil :D
Ben oyunda sinirlenmedim hocam yukarda cevabını verdim sadece ufak anlık bir sinir kriziydi rabbim benim halime kimseyi sokmasin aşamadigim yapamadığım bazı olaylar oluyor hayatımda PC açık bile değildi. Yaşım 24 fakat işte buraya bazı şeyleri diyemiyorum yazamiyorum...hani yanlıs anlaşılma olmasın dertleşmek veya işte acitasyon yapmak içinde yazmadım sadece masrafına degermi diye sormak için geldim. Aynı zamanda yayın acıyorum kendi çapımda hani normal hayatta mesleğim geregide oyun oynayamiyorum sadece yayınlarda...

Valentina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet
Reis aynen bende öyle düşünüyorum ama oyun anında o anlık sinirle hiçbirşey düşünemiyorsun ben bunun için sırf oyuna baslamadan önce özellikle lol ve valoranta girerken sakinleştirici içerim öyle başlarım yoksa oynamak mümkün degil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüleYaptirmak Mantiklimi Yoksa Sıfırdan Monitormu almak mantıklı ? Samsung Odyssey G3 LS27AG320NUXUF
Geçmiş olsun bu arada yine söylüyorum allah kimseye yaşatmasın dünyadaki en büyük acılardan birisi benim için

sabanozsu

80+
Reis aynen bende öyle düşünüyorum ama oyun anında o anlık sinirle hiçbirşey düşünemiyorsun ben bunun için sırf oyuna baslamadan önce özellikle lol ve valoranta girerken sakinleştirici içerim öyle başlarım yoksa oynamak mümkün degil

Geçmiş olsun bu arada yine söylüyorum allah kimseye yaşatmasın dünyadaki en büyük acılardan birisi benim için
Hocam siz cevabımi görmediniz heralde arkadaşa yazdığım oyunla alakası yok mevzunun..

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Geçmiş olsun hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
hamza ersoy
Güzel öneri teşekkür ederim. Fiyatida uygun gibi
şu an cebine en uygun 2k + markalı monitör bu. ha rampage seveni fazla görmedim açıkçası ama sonuçta aldığın site iade kabul ediyor. dene şansını. baktın ghosting, ölü piksel cart curt var yolla geri ne kaybedersin

sabanozsu

80+
şu an cebine en uygun 2k + markalı monitör bu. ha rampage seveni fazla görmedim açıkçası ama sonuçta aldığın site iade kabul ediyor. dene şansını. baktın ghosting, ölü piksel cart curt var yolla geri ne kaybedersin
Eyw hocam aynen öyle teşekkür ederim öneriniz için.

Geçmiş olsun hocam
Teşekkür ederim Allah razı olsun..

Top Bottom