Neler Yeni

Monitör Kolu (twisted minds)

worn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Muhammed Mucahit Ektaş
Bütçe
1500
Merhabalar uzun zamandır monitor kolu almayı düşünüyordum iki monitorum var birinin ayağını yerden kesmek istiyorum.
Twisted Minds markasının bir ürünü var şu anda 999TL'ye alınabiliyor. Çok bilinen North Bayou karşısında tavsiye eder misiniz?

-

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mahsum Kartal
Merhabalar uzun zamandır monitor kolu almayı düşünüyordum iki monitorum var birinin ayağını yerden kesmek istiyorum.
Twisted Minds markasının bir ürünü var şu anda 999TL'ye alınabiliyor. Çok bilinen North Bayou karşısında tavsiye eder misiniz?

-

İkili düşünürsen şunu önerebilirim aynı fiyata. https://www.n11.com/urun/twisted-mi...ortisor-duz-ekran-17-32-monitor-kolu-44054736

İki markanın da üzmeyeceğini düşünüyorum ama bana kalırsa tabii North Bayou.
(Şahsen dün ikisi arasında kalıp koca monitörler için ufaktan kısmak yerine north bayou çektim 2li. 1900'e mal oldu.)

Son düzenleme:

worn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Muhammed Mucahit Ektaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkili düşünürsen şunu önerebilirim aynı fiyata. https://www.n11.com/urun/twisted-mi...ortisor-duz-ekran-17-32-monitor-kolu-44054736

İki markanın da üzmeyeceğini düşünüyorum ama bana kalırsa tabii North Bayou.
(Şahsen dün ikisi arasında kalıp koca monitörler için ufaktan kısmak yerine north bayou çektim 2li. 1900'e mal oldu.)
Açıkcası dediğiniz çok mantıklı monitore o kadar para verdikten sonra sağlam kazığa bağlamak gerekiyor ikili almayı hiç düşünmemiştim görsel paylaşıyorum size ikinci monitörüm biraz eski uyumlu olur mu acaba ona da

Ekler

• WhatsApp Image 2024-03-06 at 00.55.17.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-06 at 00.55.17.jpeg
    1,000.9 KB · Hit: 41
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mahsum Kartal
Açıkcası dediğiniz çok mantıklı monitore o kadar para verdikten sonra sağlam kazığa bağlamak gerekiyor ikili almayı hiç düşünmemiştim görsel paylaşıyorum size ikinci monitörüm biraz eski uyumlu olur mu acaba ona da
Monitörün arkasında VESA panel desteği varsa olur tabi,

1709675847514.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak almış olduğum North Bayou https://www.startteknoloji.com/nort...ndi-17-27-2li-stand-kapasite-2kg-9kg-pmu26487 (Site güvenilir araştırdım, dilersen sende bakabilirsin)

2023 versiyon değil. 2023 ile aralarındaki fark Kablo kanalı geliştirilmesi ve bağlantı vesa panellerinin kare olması.

Son düzenleme:

worn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Muhammed Mucahit Ektaş
Monitörün arkasında VESA panel desteği varsa olur tabi,

Alıntıyı görüntüle

Ek olarak almış olduğum North Bayou https://www.startteknoloji.com/nort...ndi-17-27-2li-stand-kapasite-2kg-9kg-pmu26487

2023 versiyon değil. 2023 ile aralarındaki fark Kablo kanalı geliştirilmesi ve bağlantı vesa panellerinin kare olması.
şimdi baktım evet bundan var arkasında. attığınız linkteki gibi ikili halde mi alayım yoksa ayrı ayrı mi alayım ya da sadece ana monitörüm için mi alsam ne önerirsiniz bana

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mahsum Kartal
Görsel monitörü araştırdım evet var hocam ürününz bu sanırım :))

şimdi baktım evet bundan var arkasında. attığınız linkteki gibi ikili halde mi alayım yoksa ayrı ayrı mi alayım ya da sadece ana monitörüm için mi alsam ne önerirsiniz bana
İkili almanı öneririm yan monitöründe havada olması masayı bağımsız çok temiz gösterir. Biri havada biri yerde biraz hoş durmayabilir tabi bütçenizi bilemem. Ek olarak oyun için geniş alan katar... ileride belki yan monitörü değiştirirseniz yine de kullanırsınız ömürlük olur.

worn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Muhammed Mucahit Ektaş

İkili almanı öneririm yan monitöründe havada olması masayı bağımsız çok temiz gösterir. Biri havada biri yerde biraz hoş durmayabilir tabi bütçenizi bilemem. Ek olarak oyun için geniş alan katar... ileride belki yan monitörü değiştirirseniz yine de kullanırsınız ömürlük olur.
evet evet ben arkasını kontrol ettim var o deliklerden.

İkili halde alırsam da monitörleri birbirlerinden ayırmam mümkün olur değil mi? Yani iki monitör de birbirine temas ederek yanyana yapısık durmak zorunda kalmazlar değil mi

Ekler

• WhatsApp Image 2024-03-06 at 01.11.23.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-06 at 01.11.23.jpeg
    197.2 KB · Hit: 11
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mahsum Kartal
  • Beğen
Reaksiyonlar: worn

worn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Muhammed Mucahit Ektaş
Hocam ister yan yana ister birbirine uzak veya biri düz biri dikey tarzı nasıl istersen

Dilersen buradaki görselli yorumlara bakabilirsin kafada bir şeyler netleşir
tamamdır ikili alacağım attığınız linkten mi alayım yoksa north bayou 2023 haline mi bakayım
malum n11deki twisted minds 500 lira falan daha ucuz

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,364
İsim
Hacı
2 li monitör kolu alabilirsiniz, hangi sehirdesiniz?

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,364
İsim
Hacı

worn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51