Neler Yeni

Monitör Önerisi (FPS için)

Nemes1s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren Sezer
iyiymiş hocam tek problem 27inch olması 24 inch tercihim

alixd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ali
peki hocam kendin de kullanmışsın, var mıydı şunu alsaydım keşke dediğin bir monitör veya bu tarzda bundan iyi bir ürün ? çünkü bu monitörle ilgili okuduğum yorumların neredeyse %90 ı olumlu.
Hocam ben keşke zamanında benq 360 hz alsaydım dedim ya. CS kasıyorum çünkü sadece.

RyenJuo

80+
Ghosting'i neredeyse sıfıra indiren bir teknolojiye sahip. Ağırlıklı FPS oyunları oynuyorsan başka bir modele yönelmemelisin. RTINGS üzerinden detaylarına bakarsan, piyasadaki çoğu 360hz monitörü bile tokatladığını görebilirsin.

Nemes1s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren Sezer
Ghosting'i neredeyse sıfıra indiren bir teknolojiye sahip. Ağırlıklı FPS oyunları oynuyorsan başka bir modele yönelmemelisin. RTINGS üzerinden detaylarına bakarsan, piyasadaki çoğu 360hz monitörü bile tokatladığını görebilirsin.

Üstünkörü bi inceledim ve çok beğendim. Şu an kafamda 2 monitör kaldı.
Alienware AW2523HF ve ViewSonic XG2431 arasında bir seçim yapacağım gibi duruyor fakat hala kararsızım. 2-3 bin TL fark için 360 ı bırakıp 240 hz almak pek aklıma yatmıyor açıkçası. AW de de kronik ısınma problemi var diyorlar o yüzden hala kararsızım.

RyenJuo

80+
Üstünkörü bi inceledim ve çok beğendim. Şu an kafamda 2 monitör kaldı.
Alienware AW2523HF ve ViewSonic XG2431 arasında bir seçim yapacağım gibi duruyor fakat hala kararsızım. 2-3 bin TL fark için 360 ı bırakıp 240 hz almak pek aklıma yatmıyor açıkçası. AW de de kronik ısınma problemi var diyorlar o yüzden hala kararsızım.

Alienware tepkime süresiyle oldukça başarılıdır. ViewSonic renk kalitesi ve uygun bir parlaklık seviyesi sunuyor. FPS oyunları için birebir olmasına rağmen karma kullanım için de seni pek memnun eder. ViewSonic ile PureXP kullanarak ghosting'i epeyce azaltabilmen mümkün. Ben ViewSonic tercih ederdim. Fakat istediğini seçebilirsin. İkisi de üzmez seni. Monitörlerin ısınması normaldir. Bunu bir sorun olarak görmemelisin.

Nemes1s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren Sezer
Alienware tepkime süresiyle oldukça başarılıdır. ViewSonic renk kalitesi ve uygun bir parlaklık seviyesi sunuyor. FPS oyunları için birebir olmasına rağmen karma kullanım için de seni pek memnun eder. ViewSonic ile PureXP kullanarak ghosting'i epeyce azaltabilmen mümkün. Ben ViewSonic tercih ederdim. Fakat istediğini seçebilirsin. İkisi de üzmez seni. Monitörlerin ısınması normaldir. Bunu bir sorun olarak görmemelisin
Hardcore bir FPS oyuncusu olduğum için tercihim AW olacak gibi duruyor. Özellikle de ısınmanın problem olmadığını belirttiğinizden sonra. Değerli yorumlarınız için de ayrıca teşekkürler tercihimi büyük oranda netleştirdim.

Top Bottom