Neler Yeni

Çözüldü✓ Monitör onerisi alabilir miyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Ramazan Sivrikaya

Bu monitoru almayi düşünüyorum 2500 2750TL gibi bir bütçem var başka önerilere açığım. Yorum yaparsanız sevinirim

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Ben öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attığınız monitörü yani.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,473
İsim
Oğuz Oğuz
Bu fiyata en iyi bu var gibi geldi bana araştırdım biraz ama pivot özelliği çok işime yarar mı onu düşünüyorum.
Msı marka öneririm.
Düşünürsen pivot msı satıyorum 3k’ya.
İlanım forumda mevcut.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Efe Nalbant
MSI Monitör tavsiye ederim. Eğer fps oyunları oynuyorsan 24 inçten fazlasını tavsiye etmem. 144hz'de bence ideal. IPS ekran olmasına dikkat et.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Reklam gibi olmasın, Ölüpixel ve ghostingsiz ise, arkadaşın monitörünü alabilirsiniz. Size bir güzellik yapar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
The End
Aoc yada LG nasıldır peki
AOC den uzak dur FP monitör ama o da msi gibi ghostingi fazla, ghostingi yok etmek için osd vs ayarlıyorsun diyorlar görüntü tn panel gibi olduktan sonra ne anlamı kalacak, Galiba Asus'un üzerine oyuncu monitörü yok Asus kullanmak henüz nasip olmadı ama fiyatına göre en az ghosting olan monitörler galiba Asus'un tn panel dışında, benq vs premium monitörleri saymazsak.

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin

Bu monitoru almayi düşünüyorum 2500 2750TL gibi bir bütçem var başka önerilere açığım. Yorum yaparsanız sevinirim
Alınabilir. 👍

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Ramazan Sivrikaya
AOC den uzak dur FP monitör ama o da msi gibi ghostingi fazla, ghostingi yok etmek için osd vs ayarlıyorsun diyorlar görüntü tn panel gibi olduktan sonra ne anlamı kalacak, Galiba Asus'un üzerine oyuncu monitörü yok Asus kullanmak henüz nasip olmadı ama fiyatına göre en az ghosting olan monitörler galiba Asus'un tn panel dışında, benq vs premium monitörleri saymazsak.
Reklam gibi olmasın, Ölüpixel ve ghostingsiz ise, arkadaşın monitörünü alabilirsiniz. Size bir güzellik yapar.

Birde bunlar var. Varmı fikriniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,930
Üyeler
150,006
Son üye
kemallmtn
Top Bottom