Neler Yeni

Monitör sinyal yok sorunu

Xmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Barış Çinpolat
Masaüstü pc kullanıyorum kasam çalışıyor , mouse ışıkları var klavye ışıkları var fakat monitörüm de sinyal yok diyor , Ramlari çıkarıp taktım, pili çıkarıp taktim hala aynı. Kasayı açtığımda şunu fark ettim kasa düzgünce açılıyor fanlar hızlı dönüyor fakat birden fanlar yavaşlıyor çözümünü bilen varsa lütfen yardım etsin

EDİT: fanlar yavaşladığı da mousemin ışığı gidiyor hızlandığın da tekrar geliyor fakat bu yavaşlama olayı sadece birkere oluyor daha sonra fanlar hızlı dönüyor aksamadan

Son düzenleme:

Kapatılmış Hesap

80+ Bronze
Son dediğin PSU'dan şüphelendirdi. Yeterli olduğundan eminsen, açılırken dıt sesi geliyor mu onu söyler misin? Eğer o ses gelmiyorsa bilgisayar boot edilmiyordur, bu da demek oluyor ki RAM'leri tek tek takarak denemen lazım. Ya da anakarttan 1 kısa 3 uzun gibi sesler geliyor mu bilmemiz lazım.

Xmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Barış Çinpolat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeterli olduğuna eminim çünkü düne kadar herhangi bir sıkıntısı yoktu pcm de yeni sayılır hemen hemen Aralık ayında almıştım. Başta yavaşlıyor 1sn fakat ondan sonra bir daha öyle bir sıkıntı olmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar zamanınızı aldığım için özür dilerim HDMI kablosunu anakarta bağlamışım ekran kartına bağlayınca çözüldü 😂😂

Son düzenleme:
Top Bottom