Neler Yeni

Yardım Monitörde Anlık Ölü Piksel Çoğalması Ekran Kartından Dolayı Mı?

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Toprak
Hocam bi kere şu algıdan vazgeçin, ölü pixelin ekran kartıyla alakası yok biraz şanssızlığınıza gelmiş. Tekrardan servise yollayın, farklı marka monitöre yönelin.
Hocam en son gelende bir tane vardı sonra biraz daha inceledim bir iki tane daha gördüm etrafında , (baskı uyguladım sanırım. Oyuzden arttı veya ben farketmeden başta )

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Cem Aslan
Hocam en son gelende bir tane vardı sonra biraz daha inceledim bir iki tane daha gördüm etrafında , (baskı uyguladım sanırım. Oyuzden arttı veya ben farketmeden başta )
Hocam baskı uygulamanız yanlış umarım servise gittiğinde kullanıcı hatası demezler. Ben de monitörümde pixel çıktığında baskı uygulamayı düşündüm de içindeki kristaller falan bir şey olur diye hiçbir şey yapmadan servise yolladım. Siz de daha fazla ellemeden yollayın yoksa o monitörü haşat edersiniz gibime geliyor.

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Toprak
Hocam baskı uygulamanız yanlış umarım servise gittiğinde kullanıcı hatası demezler. Ben de monitörümde pixel çıktığında baskı uygulamayı düşündüm de içindeki kristaller falan bir şey olur diye hiçbir şey yapmadan servise yolladım. Siz de daha fazla ellemeden yollayın yoksa o monitörü haşat edersiniz gibime geliyor.
Hocam kargoladim bugün alacaklar. Bakalım. Sıkışmış piksele baskı uygulanırsa geçer diye bayağı bilgi vardı internette. Heleki ki ölü piksel değildi sadece siyahtan görünen bir şeydi. Vallahi iade alırlarsa 6k üstüne para ekler gider mağazadan alırım bıktım doğrusu . Ucuz olucak diye illallah ettim. Marka değiş diyen var ama Asus ve MSI böyle ise daha hangi marka kalır ki..

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Recep Karataş
Monitör alacaktım odssesy g3 800₺ zam gelmiş 4000 olmuş

endzean

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emre Bedir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Pc önerisi
Gamepower monitör önerilmemesinin sebebi bildiğim kadariyla cin merdiven altı dandik panel koyuyorlar, markayı fln da merdiven altı basiyorlar
çoğu va panel monitöründe samsung VA panel var bunlardan biri benim kullandığım

GamePower GPR27C1MS144 Monitör

gamepower alınmamasının sebebini ön yargı olarak düşünüyorum gamepower tinker v2 kulaklıkta kullandım 2 ayrı gamepower monitörde kullandım hepsi oldukça kaliteli ve sorunsuzlardı

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Toprak

endzean

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47