Neler Yeni

Monitörde ekran yırtılması nasıl önlenir freesync vs csync nedir?

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Fettah Özalp
rx6700 ekran kartım var lenevo g2420 monitörüm, ekran yırtılması yaşıyorum BAZI oyunlarda bu minecraft streamer life sim, gibi oyunlarda olmuyor ancak csgo da freesync monitörüm ve amd driverimde açık durumda ama çok bariz bir şekilde yırtılmalar devam ediyor Fps_max 165 yapıyorum gene aynı dikey eşitleme açıyorum gene aynı bazı oyunlarda yok bunda var pubg dede ara sıra oluyor sorun monitördemi yoksa ekran kartımı? display port ile görüntü almaktayım

şimdiden teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

rx6700 ekran kartım var lenevo g2420 monitörüm, ekran yırtılması yaşıyorum BAZI oyunlarda bu minecraft streamer life sim, gibi oyunlarda olmuyor ancak csgo da freesync monitörüm ve amd driverimde açık durumda ama çok bariz bir şekilde yırtılmalar devam ediyor Fps_max 165 yapıyorum gene aynı dikey eşitleme açıyorum gene aynı bazı oyunlarda yok bunda var PUBG dede ara sıra oluyor sorun monitördemi yoksa ekran kartımı? display port ile görüntü almaktayım

şimdiden teşekkürler.
monitör amazon primeden monitörün sitesinde ve menüsünde freesync desteği yazıyor ama sol alt tarafta g sync logosu var kafam karışık açıkçası.

Top Bottom