Neler Yeni

Çözüldü✓ Monitöre görüntü gelmiyor ne yapmalıyım

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Talha Açıkgöz
Merhabalar ne yaptıysam monitöre görüntü gelmiyor kasayı açtım tankeri silgiyle sildim ekran kartını söktüm taktım dp kablosunu söktüm taktım ramlerin yerini fln değiştirdim ama görüntü gelmiyor ne yapabilirim başka

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Talha Açıkgöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ll3G1OnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Merhabalar ne yaptıysam monitöre görüntü gelmiyor kasayı açtım tankeri silgiyle sildim ekran kartını söktüm taktım dp kablosunu söktüm taktım ramlerin yerini fln değiştirdim ama görüntü gelmiyor ne yapabilirim başka
Çift ram ise tek ram i tak bios pilini sök ve geri tak ama ilk bunu yap bilgisayarı fişten çıkar açma kapama tuşuna bas statik elektriği atsın sonra dediklerimi yap sonra belki gelebilir bende yaşadım görüntü gelmedi hiçbir şekilde böyle yaptınca düzeldi

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Talha Açıkgöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çift ram ise tek ram i tak bios pilini sök ve geri tak ama ilk bunu yap bilgisayarı fişten çıkar açma kapama tuşuna bas statik elektriği atsın sonra dediklerimi yap sonra belki gelebilir bende yaşadım görüntü gelmedi hiçbir şekilde böyle yaptınca düzeldi
Deniyorum hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oldu hocam teşekkür ederim

Son düzenleme:
Top Bottom