Neler Yeni

Monitörlerin Displayport soketi değiştirilebilir mi?

tufankaya41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Tufan
Garantiye girmez garantide tamir yaptırmak istersen gerçekten çok yüksek ücret çıkarırlar , nerdeyse yeni monitör parası isterler onlar soketi değişmek ile uğraşmaz monitörün kartını direk değiştirir .
dışarıdan bilgisayarıca yaptırman çok zor kimse uğraşmaz..
kedim mausun kablosunu kopardı onu bile yaptıramadım gittim kendim yaptım lehim makinesi ile alıp işin zor biraz işin adamını bulman lazım

Berattyzc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Berat Yazıcı
hdmi 2.0 PORTU var monitörün . yani 1080p de 240hz alabilirsin max. hdmi 2.0 kablo al
Neden bilmiyorum ama ben 240hz tarafında Hdmi kullanmayı istemiyorum. Ayrıca neden bozuk kalsın yaptırayım içim rahat etsin 😁
Mesaj otomatik birleştirildi:

Garantiye girmez garantide tamir yaptırmak istersen gerçekten çok yüksek ücret çıkarırlar , nerdeyse yeni monitör parası isterler onlar soketi değişmek ile uğraşmaz monitörün kartını direk değiştirir .
kedim mausun kablosunu kopardı onu bile yaptıramadım gittim kendim yaptım lehim makinesi ile alıp işin zor biraz işin adamını bulman lazım
Ama bunu söyleyerek içimi darladığınız için belki Hdmi portunu düşünebilirim 😁

İnşallah servis yardımcı olur yarın bir an önce arayacağım.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
Neden bilmiyorum ama ben 240hz tarafında Hdmi kullanmayı istemiyorum. Ayrıca neden bozuk kalsın yaptırayım içim rahat etsin 😁
tamam uğraş bakalım knks.çıkarıcakları tamir ücretini unutma...

Livaković

80+ Silver
Hocam soket bu o kadar para istemezler

Livaković

80+ Silver

tufankaya41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Tufan
istemiyorlar ben aoc servisiyle konuştum kaç kez işimde düştü düzgünce dert anlatırsan yapıyorlar
İnşallah yaparlar sevinirim ama böyle şeylerle uğraşmak istemiyorlar işlerine gelmiyor ve şunu söyleleyim dp portu yaptırdıktan sonra eskisi gibi sağlam olmaz bunu bil narin davran

istemiyorlar ben aoc servisiyle konuştum kaç kez işimde düştü düzgünce dert anlatırsan yapıyorlar

arızası olmayan yerin parasını istemezler başkan hayatında kaç kez aoc servisine işin düştüde böyle kesin yorum yapabiliyorsun?
Kardeşim bedavaya mı yapıyor adam?

Livaković

80+ Silver
İnşallah yaparlar sevinirim ama böyle şeylerle uğraşmak istemiyorlar işlerine gelmiyor ve şunu söyleleyim dp portu yaptırdıktan sonra eskisi gibi sağlam olmaz bunu bil narin davran
Ben konu sahibi değilim :D ben böyle bir hataya hiç düşmedim düşmemde el bebek gül bebek bakarım

Kardeşim bedavaya mı yapıyor adam?
Bedava ne alaka kardeşim adam bedava yapmıyor diye sorunmu çıkartacak sen soruma cevap ver önce hayatında kaç kez aoc servisiyle işin oldu dürüst ol

tufankaya41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Tufan
Ben konu sahibi değilim :D ben böyle bir hataya hiç düşmedim düşmemde el bebek gül bebek bakarım

Bedava ne alaka kardeşim adam bedava yapmıyor diye sorunmu çıkartacak sen soruma cevap ver önce hayatında kaç kez aoc servisiyle işin oldu dürüst ol
biliyorum konu sahibi okur diye ekleyeyim dedim :D

Berattyzc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Berat Yazıcı
Dostlar benim için tartışmayın.. 😄

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri