Neler Yeni

Monitörlü sistem mi Monitörsüz mü

Ciphys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Cenker Aktaş
Arkadaşlar merhaba öncelikle çok arafta kaldığım bir konu var bir el atarsanız güzel olur
Uzun zamandır bilgisayar bakıyorum fakat Monitörlü mü monitörsüz mü karar veremedim şuan kullandığım monitör 1ms 60 hz 23.8 inch
7500 TL gibi bir bütçem var bunu sadece pc için de harcayabilirim bu monitörle devam edip
yada 27 inch 144 hz 1 ms monitörün yanında da harcayabilirim sizin seçiminiz ne olurdu
Ve Monitörlü alıcaksam 7500 TL (monitörlü) Nasıl bir sistem kurmalıyım el atarsanız çok sevinirim
(umarım keyfiniz yerindedir bu arada :))(Bu Hafta İçinde Alıcam)

Son düzenleme:

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Arkadaşlar merhaba öncelikle çok arafta kaldığım bir konu var bir el atarsanız güzel olur
Uzun zamandır bilgisayar bakıyorum fakat Monitörlü mü monitörsüz mü karar veremedim şuan kullandığım monitör 1ms 60 hz 23.8 inch
7500 TL gibi bir bütçem var bunu sadece PC için de harcayabilirim bu monitörle devam edip
yada 27 inch 144 hz 1 ms monitörün yanında da harcayabilirim sizin seçiminiz ne olurdu
Ve Monitörlü alıcaksam 7500 TL (monitörlü) Nasıl bir sistem kurmalıyım el atarsanız çok sevinirim
(umarım keyfiniz yerindedir bu arada :))
Ben olsam monitör almadan sadece sisteme para yatirirdim . Tabi monitör de cok onemlu fakat sistemin iyi olmasi ve daha uzun sure götürmesi daha onemli gibi geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Uğur
Bence biraz daha biriktirip monitörlü al. Daha iyi olur eğer hemen alıcam diyorsan yine monitörlü al. 144Hz oyun oynamak bambaşka bi şey.

Looper

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,838
İsim
Ege
Sisteme göre değişir iyi bir fp monitörlü sistem bulursan alırsın ama benim.gibi önce sistemi alıp sonra monitörü de alabilirsin.

Midorchys

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
İsmet Ocakçı
Bence az daha biriktir Asus VP249QGR monitör alıp güzel de Bi bilgisayar al. Bu arada başlık yanlış

JAT-L41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ciphys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Cenker Aktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sisteme göre değişir iyi bir fp monitörlü sistem bulursan alırsın ama benim.gibi önce sistemi alıp sonra monitörü de alabilirsin.
Yani Bilemedim ki büyük ihtimal monitör yeterli olur sonra alırım
Bence az daha biriktir Asus VP249QGR monitör alıp güzel de Bi bilgisayar al. Bu arada başlık yanlış

Biriktirme gibi bir şansım yok bu hafta cumaya kadar alıcam çoğu parçaları ve başlık için sağolll

Midorchys

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
İsmet Ocakçı
Yani Bilemedim ki büyük ihtimal monitör yeterli olur sonra alırım

Biriktirme gibi bir şansım yok bu hafta cumaya kadar alıcam çoğu parçaları ve başlık için sağolll
O zaman pc al para eline geçince monitör alırsın. Bence da2 ssd yi XPG SX8200 yapıp 6400e alırsın gelecekte 400 TL bulup çok bekletmeden monitör de alıp akarsın. Tabi hepsiyle pc alıp çok uzun süre sonra da monitör alabilirsiniz

Faruk Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Faruk
Soyle diyeyim sistemi degistiremezsin ama yeni monitor alabilirsin ileriki zamanlarda yani sistem degistirmek daha zor olur bence monitorsuz alin sonra monitoru de eklersiniz

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
7500 TL gibi bir bütçem var bunu sadece PC için de harcayabilirim bu monitörle devam edip
Senin yerinde olsam 7500 TL'ye sistem alır bi süre eski monitörle kullanırdım
Ardından eski monitörü satıp para birikinve yenisini alırdım.

Syriux

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Ahmet Cebeci
Ben olsam monitör almadan sadece sisteme para yatirirdim . Tabi monitör de cok onemlu fakat sistemin iyi olmasi ve daha uzun sure götürmesi daha onemli gibi geliyor
60 hz ekran olunca 2060 falan olsa sistemde bence güzel olmaz.en azından 1500 2000 arası 144 hz bir şey alsa her türlü karda

Rohetzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Gürkan Çolak
Senin yerinde olsam 7500tl nin hepsini sisteme yatırırdım. Nede olsa elinde 24 inch monitörün var. 144hz tabii ki çok akıcı ve avantajlı ama 144hz bi monitör min. 1300-1500tl . Senin yerinde olsam sistemden 1300-1500tl düşürmeden direk 7.5k yla sistem alırdım ve ilerde elime para geçerse monitör düşünürdüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

60 hz ekran olunca 2060 falan olsa sistemde bence güzel olmaz.en azından 1500 2000 arası 144 hz bir şey alsa her türlü karda
1500-2000 tl yi monitöre yatırınca 2060 direk olmuyo knk az para değil. İlerde para biriktirip şuanki monitörünü satar üstüne koyar alır 144hz monitör

dmsga

80+

Ciphys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Cenker Aktaş
Tavsiyeler İçin sağolun beyler o zaman direk kasa alıyorum bu monitörü satar yenisini alırım yaparım bişeyler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,444
Üyeler
149,384
Son üye
vecaca
Top Bottom