Neler Yeni

Monitörümde 144hz Üstüne Çıkınca Çizgiler Oluşuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali Berkay Yılmaz
Arkadaşlar yaklaşık 6 ay önce bir hazır sistem ve ve yeni bir monitör almıştım ancak son birkaç aydır monitörümde bu şekilde ince beyaz çizgiler var epey uğraştım ve sonunda 60 hz e çektiğim zaman çizgilerin kaybolduğunu gördüm ancak yeniden 144 hz yaptığım zaman çizgiler geri geliyor ayrıca monitörüm 165 hz bir monitör bunu düzeltmenin bir yolu var mı yoksa garantiye mi yollamalıyım.

Ekler

• rn_image_picker_lib_temp_9d0c7096-0dd6-4b3c-9f7e-ab986ed59b5d.jpg
    rn_image_picker_lib_temp_9d0c7096-0dd6-4b3c-9f7e-ab986ed59b5d.jpg
    418.4 KB · Hit: 30
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
kadir yerli
Arkadaşlar yaklaşık 6 ay önce bir hazır sistem ve ve yeni bir monitör almıştım ancak son birkaç aydır monitörümde bu şekilde ince beyaz çizgiler var epey uğraştım ve sonunda 60 hz e çektiğim zaman çizgilerin kaybolduğunu gördüm ancak yeniden 144 hz yaptığım zaman çizgiler geri geliyor ayrıca monitörüm 165 hz bir monitör bunu düzeltmenin bir yolu var mı yoksa garantiye mi yollamalıyım.
Hocam ekran kartınızdan hangi çıkıştan görüntü alıyorsunuz? Kabloyu değiştirip deneme şansınız var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali Berkay Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ekran kartınızdan hangi çıkıştan görüntü alıyorsunuz? Kabloyu değiştirip deneme şansınız var mı?
Hocam bilgisayarı başka monitöre bağladım ve çizgiler o monitörde yoktu bu yüzden sorunun ekran kartından değil de monitörden olduğunu düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
kadir yerli
Bağladığınız diğer monitör ile 144 hz de mi denediniz peki?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
kadir yerli
Hocam durum monitör gibi görünüyor eğer garantisi devam ediyorsa direkt garantiye yollayın

Senerr

80+ Bronze
Monitörün model ne ? Bence servise gitmeli.

Top Bottom