Neler Yeni

Yardım Monitörümü değiştirmeli miyim ?

kayesbot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
muhammet
Şu anda hp 27xq kullanmaktayım memnunum. genel olarak her türlü oyun türünü oynamaktayım (fps, hikayeli) bunların yanında arada dizi filmde izlerim, monitörden memnunum renkler olsun 144hz olsun bi sıkıntı hissetmiyorum ama değiştirsem o renklerin canlılığı oyunlardan alıcağım zevki arttırır mı ?

Arttırır derseniz 2k, 27 inç, min 144hz monitör önerir misiniz ?

bütçe: 15000 kadar çıkabilirim ama tabii ki 10-13 bin tl arasında olsa daha iyi olur.

eğer al derseniz şu monitörler nasıldır ?

Dell G2724D

MSI G274QPF-QD

fy808

80+
Şu anda hp 27xq kullanmaktayım memnunum. genel olarak her türlü oyun türünü oynamaktayım (fps, hikayeli) bunların yanında arada dizi filmde izlerim, monitörden memnunum renkler olsun 144hz olsun bi sıkıntı hissetmiyorum ama değiştirsem o renklerin canlılığı oyunlardan alıcağım zevki arttırır mı ?

Arttırır derseniz 2k, 27 inç, min 144hz monitör önerir misiniz ?

bütçe: 15000 kadar çıkabilirim ama tabii ki 10-13 bin TL arasında olsa daha iyi olur.

eğer al derseniz şu monitörler nasıldır ?

Dell G2724D

MSI G274QPF-QD

Bence almana gerek yok dostum.
Bütçe konusunda buna harcayacak paran varsa alttaki monitörü kullanan bi arkadaşım var gayet mutlu kendisi.

kayesbot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
muhammet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence almana gerek yok dostum.
Bütçe konusunda buna harcayacak paran varsa alttaki monitörü kullanan bi arkadaşım var gayet mutlu kendisi.
valla ne bileyim tn panelleri çok kötü diyolar acaba ips alsam daha çok zevk alır mıyım diye bi düşündüm teşekkür ederim cevap için

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
valla ne bileyim tn panelleri çok kötü diyolar acaba ips alsam daha çok zevk alır mıyım diye bi düşündüm teşekkür ederim cevap için
Renk açısından en kötü panel tn. Ben yıllardır ips kullanıyorum, memnunum, renkler de güzel. 3 monitörüm de ips

kayesbot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
muhammet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tn den ips panele geçen bi arkadaş lazım bana 😅

Top Bottom