Neler Yeni

Monitör bir anda gidiyor ancak bilgisayar çalışmaya devam ediyor

verxexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Eray demir
Merhaba, bunu birkaç kez yaşadım. Bilgisayarın ekranı bir anda gidiyor ancak bilgisayar çalışmaya devam ediyor. Reset düğmesine basıp tekrar açıyorum ve aygıt yöneticisine baktığımda ekran kartının devre dışı bırakıldığını görüyorum etkinleştir diyorum düzelmiyor devre dışı bırakıp tekrar etkinleştir yaptığımda düzeliyor. Ve monitör gittiğinde hdmi no signal yazıyor.

TİTAN.

80+ Platinum
Merhaba, bunu birkaç kez yaşadım. Bilgisayarın ekranı bir anda gidiyor ancak bilgisayar çalışmaya devam ediyor. Reset düğmesine basıp tekrar açıyorum ve aygıt yöneticisine baktığımda ekran kartının devre dışı bırakıldığını görüyorum etkinleştir diyorum düzelmiyor devre dışı bırakıp tekrar etkinleştir yaptığımda düzeliyor. Ve monitör gittiğinde hdmi no signal yazıyor.
Ekran kartındaki sürücüleri komple silip baştan kur

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Fettah Özalp
ddu ile erkan kartı sürücünü kaldır tekrar yükle

verxexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Eray demir
ikisinin de ayarlarına gir donanım hızlandırmayı kapat çözülecek. ekran kartını kullanıyorlar o ayar açık olunca kapatınca düzeliyor.
Gerçekten bunun yüzünden mi? Çünkü çözülmesi için akım korumalı priz aldım vs.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,151
Üyeler
154,876
Son üye
Julius36388
Top Bottom