Neler Yeni

Garantiden gelen sistemin sorunu düzeltilmemiş haklarım nelerdir?

iameray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Eray yıldız
Test yaptık işte hocam. Yük altına soktuğumuz gibi siyah ekran yedin. Eğer tanıdığın bir arkadaşın falan varsa ekran kartını al onun bilgisayarına takıp aynı testi yap. Ya da bilgisayarcıya götürüp yaptırdığım testin aynısını yapmasını rica et.
Hocam peki hangi psu almamı önerirsiniz sistem bu: https://donanimarsivi.com/sigma-rules-toplama-oyuncu-bilgisayari-incelemesi/ parçalar tamamı aynı sadece gelecekte ssd almayı düşünüyorum

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
19
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,633
İsim
Emre Zengin

Can...

80+ Platinum

Can...

80+ Platinum
Uzak hocam bilgisayarcıya gideceğim artık
denetirken başında bekle bırakma sakın pc yi daha kötü alabilirsin diyim sana ben işlemci için test imkanım yok diye mecuburiyetten gittim başında bekledım denedik

iameray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Eray yıldız
Sistem çıkalı bir sene olmuş. Garantisi devam ediyordur. PSU'yu sök İtopyaya gönder arızalı diye.
Hocam işim bilgisayar üzerinden itopya bilgisayarı 1 ayda geri gönderdi psu'yu kac gunde gönderir

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
19
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,633
İsim
Emre Zengin

iameray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Eray yıldız
Çok uzun sürmemesi gerek. 1 hafta sürer gibi düşünüyorum.
Hocam yarın bilgisayarcıya gideceğim ekran kartını başka bir bilgisayara mı takıp deneyeyim yoksa psuyu çıkarıp başka bir psu ile kendi bilgisayarımda mı deneyeyim

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
19
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,633
İsim
Emre Zengin
Hocam yarın bilgisayarcıya gideceğim ekran kartını başka bir bilgisayara mı takıp deneyeyim yoksa psuyu çıkarıp başka bir psu ile kendi bilgisayarımda mı deneyeyim
Hangisi daha az seni uğraştıracaksa onu yap hocam. Başka PSU ile deneyebilirsin.

iameray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Eray yıldız
Hangisi daha az seni uğraştıracaksa onu yap hocam. Başka PSU ile deneyebilirsin.
Hocam yarın bilgisayarcıya gidip deneyeceğim eğer sorun psuda ise hangi psuyu almamı önerirsiniz bu sisteme?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
19
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,633
İsim
Emre Zengin
Hocam yarın bilgisayarcıya gidip deneyeceğim eğer sorun psuda ise hangi psuyu almamı önerirsiniz bu sisteme?
PSU garantiye gidip değişim yaparlar. Ha farklı PSU alacağım diyorsan onun için bir önerim yok maalesef.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,906
İsim
.
Usta itopyadan bende PSU aldım açılmış geldi cw vardı aciliyeti vardı diye iade etmedim.
İtopyadan hiçbir şey alınmaz

iameray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Eray yıldız
PSU garantiye gidip değişim yaparlar. Ha farklı PSU alacağım diyorsan onun için bir önerim yok maalesef.
Hocam aynı psuyu verdiklerinde aynı sorun olmayacak mı? Ödeme yaparlar mı böyle bir hakkım var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam aynı psuyu verdiklerinde aynı sorun olmayacak mı? Ödeme yaparlar mı böyle bir hakkım var mı?
Aynı marka model yeni psu demek istedim yani.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,159
Üyeler
154,877
Son üye
hotslie
Top Bottom