Neler Yeni

Monitor kargo tarafından kırıldı

Ahmet3441

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ahmet
Aoc marka 144hz 1ms monitör aldım 5 ay kullandim daha sonra kargo ile anlaştığım kişiye satmak için gönderdim fakat kargocular nasil davrandiysa ürüne resimlerde görüldüğü gibi kiriklar mevcut kargo uzun uğraşlar sonucunda beni suçlu buldu orjinal kutusu dışında başka bi kutuya da koymak gerekiyormuş onu yapmadığım icin ürün bende kaldi şimdi bu ürünü satsam kaça satarim yada tamiri yapilirmi yardimlarinizi bekliyorum

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
Aoc marka 144hz 1ms monitör aldım 5 ay kullandim daha sonra kargo ile anlaştığım kişiye satmak için gönderdim fakat kargocular nasil davrandiysa ürüne resimlerde görüldüğü gibi kiriklar mevcut kargo uzun uğraşlar sonucunda beni suçlu buldu orjinal kutusu dışında başka bi kutuya da koymak gerekiyormuş onu yapmadığım icin ürün bende kaldi şimdi bu ürünü satsam kaça satarim yada tamiri yapilirmi yardimlarinizi bekliyorum
resimleri paylaşır mısnız

Ahmet3441

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
IMG_20220723_195216.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

IMG_20220723_195405.jpg

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Gozalak
ürün sana gelirken orjinal kutusyla geliyorsa kargoda satarken neden başka koliye koyman gerekiyormuş?

köpükleri vs tamsa hatayı kabul etmemen gerekirdi

WhoCares

80+ Silver
orjinal kutusu dışında başka kutuya koymak mı o kısmı bence sana yol vermek için söylenmiş gibi geldi

Ahmet3441

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ahmet
ürün sana gelirken orjinal kutusyla geliyorsa kargoda satarken neden başka koliye koyman gerekiyormuş?

köpükleri vs tamsa hatayı kabul etmemen gerekirdi
Çok uğraştım ama hiçbir sonuç alamadim en son mail attilar göndermiş oldugum site isterseniz 200tl hediye ceki verelim diye küfür eder gibi

Ahmet3441

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ahmet
orjinal kutusu dışında başka kutuya koymak mı o kısmı bence sana yol vermek için söylenmiş gibi geldi
Hocam bi dalavere yaşandı bunun farkindayim ne yapabilirim bunun için paylaşım yaptim

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Muzaffer Ceran
Çok geçmiş olsun dostum..

rtxcan

80+ Bronze
Geçmişş olsunnn

İstersen ben satın alabilirim

320 TL veririm

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,298
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Bunu satmak istesem yada tamiri vs ne kadar tutar bunun için yardım istiyorum
Satmak isteseniz neredeyse hiç para etmez ve alıcısı da muhtemelen çıkmaz. Tamir ettirmek istersen orijinal paneli bulmak zor ve bulsan bile monitörün sıfır fiyatından pahalıya gelir. Yani hakkınızı kargoya yedirmemeniz lazımdı THH ye başvurun.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
Ali
Tüketici hakem heyetine e devlet üzerinden başvur. Ürünğn hasarlı geldiğine dair tutanak tutuldu ise onları ekle gerisini otur bekle..

Top Bottom