Neler Yeni

MONITOR ÖNERİSİ. (Rampage-Gamepower)

Olegro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ömer Sönmez
Merhaba arkadaşlar bu 2 model arasında takıldım.Sizce hangisini almalıyım?
Sırf puan kasmak için burda boş yapacaklar vs. rampage daha bilinen marka diyip sebebini söylemeden marka önerisi yapacaklar uzak dursun.
Gamepower GPR24C1MS144

Rampage Bright RM-61

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Sırf puan kasmak için burda boş yapacaklar vs. rampage daha bilinen marka diyip sebebini söylemeden marka önerisi yapacaklar uzak dursun.
Gamepower GPR24C1MS144

Rampage Bright RM-61
2side kalitesiz monitörler

Yusuf_Yuşâ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,128
İsim
Yusuf Yuşa Arslan
Gamepower GPR24C1MS144

Rampage Bright RM-61
Rampage al kullan sonra neden onermedigimizi anlarsın.

Death Mark

80+ Bronze
Gamepower GPR24C1MS144

Rampage Bright RM-61
IPS panelli fiyat performans monitörü. Bu fiyata sadece VA ve TN panelli monitörler bulunuyor. Forumda bir çok kişiye önerildi.

Olegro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ömer Sönmez
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
IPS panelli fiyat performans monitörü. Bu fiyata sadece VA ve TN panelli monitörler bulunuyor. Forumda bir çok kişiye önerildi.
Rampage al kullan sonra neden onermedigimizi anlarsın.
2side kalitesiz monitörler

Peki buna ne dersiniz?

saleRan

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Yusuf_Yuşâ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,128
İsim
Yusuf Yuşa Arslan

Death Mark

80+ Bronze
ben kavisli ve max 1350tl sınırlı bir şey arıyorum.
Kavisli monitörler kağıt üzerinde iyi fakat pratikte çok büyük bir artısı yok ayrıca size IPS panel kalitesinde bir monitör önerdim. Bu monitörün işlevi çok büyük. Tercih sizin.

saleRan

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
ben kavisli ve max 1350tl sınırlı bir şey arıyorum.
Ben kavisliyi tercih etmem çünkü etkisini verebilmesi için belli bir uzaklıkta durulması gerktiğini duymuştum benim kafam duramaz monitör başında o yüzden ben tercih etmem senin fikrin sana kalmış
Buna bir bak: https://www.itopya.com/viewsonic-23...144hz-hdmi-dvi-dp-kavisli-fhd-gaming-monitor/
indirimin bitmesine 15 saat var alacaksanız bunu alın bence ama https://www.itopya.com/aoc-238-24g2u-2xhdmi-dp-vga-144hz-1ms-freesync-full-hd-gaming-monitor-/ bunu almak daha mantıklı olacaktır

Olegro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ömer Sönmez
Kavisli monitörler kağıt üzerinde iyi fakat pratikte çok büyük bir artısı yok ayrıca size IPS panel kalitesinde bir monitör önerdim. Bu monitörün işlevi çok büyük. Tercih sizin.
Ben kavisliyi tercih etmem çünkü etkisini verebilmesi için belli bir uzaklıkta durulması gerktiğini duymuştum benim kafam duramaz monitör başında o yüzden ben tercih etmem senin fikrin sana kalmış
Buna bir bak: https://www.itopya.com/viewsonic-23...144hz-hdmi-dvi-dp-kavisli-fhd-gaming-monitor/
Ben sırf gidip minecraft felan oynamayacağım nede olsa Faceit gibi platformlarda oyun oynuyorum bu kısımda her artı önemli benim için.

saleRan

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Ben sırf gidip minecraft felan oynamayacağım nede olsa Faceit gibi platformlarda oyun oynuyorum bu kısımda her artı önemli benim için.
FPS oyunları için genelde curved tercih edilmez bir de Minecraft ne alaka?

Top Bottom