Neler Yeni

Öneri Monitör Önerisi Max 10.000TL

Altay_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efe

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert

Benim konuya bir göz at dilersen.

Ben de henüz karar aşamasındayım.

Almayı düşündüğün monitörlerle ilgili yaşadıklarım da mevcut :/

Bu ikisi arasındayım. Msi 274qrfw iadesinden sonra karar vereceğim.

Alacağın yere çok dikkat et. Monitör geldikten sonra en az bie hafta test et ve kutusunu sakla. Belirttiğim siteler 14 gün içinde iadede sorun çıkarmadı.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu

Benim konuya bir göz at dilersen.

Ben de henüz karar aşamasındayım.

Almayı düşündüğün monitörlerle ilgili yaşadıklarım da mevcut :/

Bu ikisi arasındayım. Msi 274qrfw iadesinden sonra karar vereceğim.

Alacağın yere çok dikkat et. Monitör geldikten sonra en az bie hafta test et ve kutusunu sakla. Belirttiğim siteler 14 gün içinde iadede sorun çıkarmadı.
Bir önceki sayfada beyaz msi attım benimde o biraz hoşuma gitti açıkçası. 10.000i aşmamayı tercih ediyorum 10.900 oda. Senin seçtiklerin biraz pahalı reis. Sen benim attığım beyaz monitörde ne sıkıntısı yaşadın

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Bir önceki sayfada beyaz msi attım benimde o biraz hoşuma gitti açıkçası. 10.000i aşmamayı tercih ediyorum 10.900 oda. Senin seçtiklerin biraz pahalı reis. Sen benim attığım beyaz monitörde ne sıkıntısı yaşadın
Uzun süre araştırıp Amazon’dan sipariş geçtim. Beyaz olması da ayrı cezbetti. Severek de kullanıyordum. Bir hafta sonra durup dururken ekranda dikey ve yatay çizgi oluştu. Bugün iade olacak. Bir ay içinde bozulan 3. sıfır monitör. Elektronik şans işi derler ama bu durum başka bir boyuta geçti.

Monitörler 1 hafta içinde arıza verdi. 14 gün cayma hakkımı kullanarak iade ettim hepsini. Monitörün gelince 7/24 test et.

Amazon’u tercih etmeni öneririm. Arada 300-400 ₺ fark olsa bile oradan al.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Uzun süre araştırıp Amazon’dan sipariş geçtim. Beyaz olması da ayrı cezbetti. Severek de kullanıyordum. Bir hafta sonra durup dururken ekranda dikey ve yatay çizgi oluştu. Bugün iade olacak. Bir ay içinde bozulan 3. sıfır monitör. Elektronik şans işi derler ama bu durum başka bir boyuta geçti.

Monitörler 1 hafta içinde arıza verdi. 14 gün cayma hakkımı kullanarak iade ettim hepsini. Monitörün gelince 7/24 test et.

3 tane laptop bozuk geldi bende de.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu

o beyaz hoşuma gitmişti açıkçası. samsung odyssey de güzele benziyor ama 1ms gtg mi mprt mi oda belli değil yazmıyor bulamadım. iyice karıştı aklım

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,811
İsim
bilo
Discord
b1l0

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Hocam bence çok düşündünüz, attığım MSI'ı ben çoktan alıp geçmiştim :)
bir arkadaş yaşadığı sıkıntıyı söyleyince bi tık geri çekti beni yoksa güzel monitör. e spor oyuncusu değiliz o hz de yeter diye düşünüyorum

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,811
İsim
bilo
Discord
b1l0
bir arkadaş yaşadığı sıkıntıyı söyleyince bi tık geri çekti beni yoksa güzel monitör. e spor oyuncusu değiliz o hz de yeter diye düşünüyorum
Bence yeterli, 240lık da var ama espor oyuncusu değilseniz gerek yok gibi. Arkadşaın yaşadığı sorunu her monitörde her şekilde yaşayabilirsiniz, teknoloji şans işi sonuçta. Şansınızı deneyin derim.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Bence yeterli, 240lık da var ama espor oyuncusu değilseniz gerek yok gibi. Arkadşaın yaşadığı sorunu her monitörde her şekilde yaşayabilirsiniz, teknoloji şans işi sonuçta. Şansınızı deneyin derim.
kendimce eğleniyorum oyun oynuyorum. yeni çıkan oyunlara göz atmayı düşünüyorum. forza vs düşünüyorum öyle e spor oyuncusu olayım vs yok

Top Bottom