Neler Yeni

Öneri Monitör Önerisi Max 10.000TL

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,811
İsim
bilo
Discord
b1l0
reis valla gerek yok bence. peder 65 yaşında telefonu sadece birilerini aramak arama açmak ve gelen smslere bakıyor fatura bilgisi falan. en fazla botlarla okey oynar öyle internet kullanmayı da bilmez. öğrense bile youtube da bişiler izler. max yapabilicekleri bunlar.
O zaman gerek yok hocam. M15 devam.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
O zaman gerek yok hocam. M15 devam.
sanırım şarj adaptörü çıkmıyormuş artık. kablo çıkıyor mu onuda bilmiyorum. hangi adaptörü alıcaz nerden anlıcam

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,811
İsim
bilo
Discord
b1l0
sanırım şarj adaptörü çıkmıyormuş artık. kablo çıkıyor mu onuda bilmiyorum. hangi adaptörü alıcaz nerden anlıcam
Kablo çıkıyor, adaptör genellikle yok artık. Orijinal samsungu çok pahalıya satıyorlar, ucuza satanlar genellikle özel satıcılar ve çakma oluyor. Bu işinizi görecektir. Başka sorunuz olursa telefon konusundan devam edelim hocam :)

Son düzenleme:

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Kablo çıkıyor, adaptör genellikle yok artık. Orijinal samsungu çok pahalıya satıyorlar, ucuza satanlar genellikle özel satıcılar ve çakma oluyor. Bu işinizi görecektir. Başka sorunuz olursa telefon konusundan devam edelim hocam :)
telefon konusuna etiket attım reisim teşekkürler

• Beğen
Reaksiyonlar: B1L0

Gilean34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Alperen-Kayan
Hocam selam monitör geldi mi test etme imkanınız oldu mu

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Hocam selam monitör geldi mi test etme imkanınız oldu mu
Geldi reis kullanıyorum bi kaç gündür. Ekran gerçekten devasa. Televizyon olarak bile kullanılır. Ölü piksel çıkmadı. Ghosting test de normal cayır cayır. Anlıyorsan eğer Ghosting testinden sana da video gönderebilirim. Ben aşırı bilmiyorum kuzenime göndermiştim. Başka ne yapılır bilmiyorum

Top Bottom