Neler Yeni

Monitör yerine bu TV'yi kullansam kötü mü olur?

Cemmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Oguzhan Reva
Merhaba dostlar, ben de şöyle 4K QLED bir tv var ve baya memnunum, konsol için almıştım. Bu TV'yi bilgisayar için kullansam nasıl olur sizce? Ben de şu an "GIGABYTE 27" G27QC A 165Hz 1ms" 2K bir monitör var. Ekran kartı olarak 4080 SUPER var ve 4K'da oyun deneyimlemek istiyorum.

460840735_852706260297299_4927791125750711448_n.jpg

Palo DAYI 👑

80+ Gold
masada kullanıcaksan 55 ınc halıyle cok buyuk olucak arada baya mesefa bırakman lazım yanı tv olarak duvarda yada tv unıtesınde kalıp kasayı tv baglarsınız elınızde gamepad varsa o sekılde oyun oynarsınız dıye dusunuyorum

ozan2327

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
ozan başaran
hocam masaya sığdırabilirseniz ya da duvara sabitleyebilirseniz çok tatlı olur tv baya iyiymiş sadece rekabetçi oyunlarda ekranınız aşırı büyük olduğu için biraz zorlanabilirsiniz yaşayabilirsiniz

Cemmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Oguzhan Reva
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostlar televizyon zaten duvara kurulu bir şekilde duruyor, rekabetçi oyunlarla gram alakam yok, genelde hikaye ağırlıklı solo takılıyorum. Arada bir LoL ve Diablo 4 giriyorum o kadar. Bu TV'yi kullansam görüntü, renk ve canlılık olarak monitörümle çok fark oluşur mu?

MelihSak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Melih
Dostlar televizyon zaten duvara kurulu bir şekilde duruyor, rekabetçi oyunlarla gram alakam yok, genelde hikaye ağırlıklı solo takılıyorum. Arada bir LoL ve Diablo 4 giriyorum o kadar. Bu TV'yi kullansam görüntü, renk ve canlılık olarak monitörümle çok fark oluşur mu?
kral rekabetçi oyunlarla alakan yoksa kesinlikle bağlamalısın yapmamak hata olur şiddetle tavsiye ediyorum

Palo DAYI 👑

80+ Gold
barız fark gorursun hem QLED den dolayı hemde 4k dan dolayı dedıgım gıbır gamepadle hıkayelı oyunlar cok guzel olur
bu arada tvının lınkı gelırmı

Cemmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Oguzhan Reva
barız fark gorursun hem QLED den dolayı hemde 4k dan dolayı dedıgım gıbır gamepadle hıkayelı oyunlar cok guzel olur
bu arada tvının lınkı gelırmı
Gelir dost niye gelmesin.

Mesaj otomatik birleştirildi:

kral rekabetçi oyunlarla alakan yoksa kesinlikle bağlamalısın yapmamak hata olur şiddetle tavsiye ediyorum
Sanırım TV'de DISPLAYPORT yok veya ben bulamadım, elimde de kaliteli HDMI kablo yok, bağlayamıyorum şu an XD

HDMI olarak şundan alsam nasıl olur? Herkes hem kabloyu hem markayı övmüş.

resim_2024-09-23_182909750.png

Palo DAYI 👑

80+ Gold
Gelir dost niye gelmesin.

Sanırım TV'de DISPLAYPORT yok veya ben bulamadım, elimde de kaliteli HDMI kablo yok, bağlayamıyorum şu an XD

HDMI olarak şundan alsam nasıl olur? Herkes hem kabloyu hem markayı övmüş.

Alıntıyı görüntüle
monıtorden cıkmadımı gercı monıtorden dp kabllo cıkar genelde ama
marka olarak ugreen onerırım yada dark ta olabılır

Cemmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Oguzhan Reva
monıtorden cıkmadımı gercı monıtorden dp kabllo cıkar genelde ama
marka olarak ugreen onerırım yada dark ta olabılır
TV'de displayport girişi yok sanırım yada bulamadım. HDMI olarak bu kabloyu sipariş ettim.

1727105469392.png

Palo DAYI 👑

80+ Gold

Cemmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Oguzhan Reva
TV şu şekilde duruyor, altında da ünitesi var. PC bağlamak istesem nasıl bir şey yapmam gerek kara kara düşünüyorum 2 saattir.

458510853_390727250768376_3073242509985617622_n.jpg

ugreen markalarada bakabılırsınız onlarda kalıtelıdır
Gösterdiğim markayı amazon üzerinden aldım, üzeceğini sanmıyorum ya.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,468
İsim
.
TV şu şekilde duruyor, altında da ünitesi var. PC bağlamak istesem nasıl bir şey yapmam gerek kara kara düşünüyorum 2 saattir.

Alıntıyı görüntüle

Reis geriye açılır kapanır masa atarsın üzerine de kablosuz klavye mouse kulaklık anca öyle kullanabilirsin pc yi.
Başka türlü kablolar havada uçuşur.

Palo DAYI 👑

80+ Gold

Alıntıyı görüntüle

kasayı saga sola bos bır yere koy veya masa yı az kenara cekıp onun uzerıne koy farklı bır masa varsa onu tv unıtesının yanına koyup kasayı orayada koyabılırsın

Top Bottom