Neler Yeni

Monitör yerine bu TV'yi kullansam kötü mü olur?

Cemmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Oguzhan Reva
Reis geriye açılır kapanır masa atarsın üzerine de kablosuz klavye mouse kulaklık anca öyle kullanabilirsin pc yi.
Başka türlü kablolar havada uçuşur.
Vallahi kablo takıntım yok, odama giren çıkan da yok. kablosuz ürün kullanamıyorum, olduğu gibi takar kullanırım

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,143
İsim
.
Vallahi kablo takıntım yok, odama giren çıkan da yok. kablosuz ürün kullanamıyorum, olduğu gibi takar kullanırım
Reis çok gıcık durur araya mesafe koyacaksın yoksa gözün kör olur anlatabildimmi.
Arayı açarsan da bu sefer kablolar yetişmez yetişse bile böyle havada kalır rezil kepaze durur.
Alırsın kablosuz ürünlerden dizersin güzel bir kablosuz set misss gibi olur valla istediğin yere koy masayı.
Çok daha güzel olur

Palo DAYI

80+ Gold
zaten gamepadın war sorun olmaskı bırde en fazla kasadan hdmı kablosunu tvye baglıcan baska bıseye gerek yokkı zaten yanlısmıyım

Cemmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Oguzhan Reva
Reis çok gıcık durur araya mesafe koyacaksın yoksa gözün kör olur anlatabildimmi.
Arayı açarsan da bu sefer kablolar yetişmez yetişse bile böyle havada kalır rezil kepaze durur.
Alırsın kablosuz ürünlerden dizersin güzel bir kablosuz set misss gibi olur valla istediğin yere koy masayı.
Çok daha güzel olur
Yahu kablosuz takıntım yok, görüntü derdim de yok, sadece kasayı nereye koyarım düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir tek şeyi merak ediyorum, HDMI 2.1 ile Displayport arasında görüntü kaybı olur mu acaba?

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,143
İsim
.
Yahu kablosuz takıntım yok, görüntü derdim de yok, sadece kasayı nereye koyarım düşünüyorum.

Bir tek şeyi merak ediyorum, HDMI 2.1 ile Displayport arasında görüntü kaybı olur mu acaba?
Kasayı sağa yada sola koy kablolar yetişir sen kasayı bırak masayı düşün

Palo DAYI

80+ Gold
kasayı saga sola bos bır yere koy veya masa yı az kenara cekıp onun uzerıne koy farklı bır masa varsa onu tv unıtesının yanına koyup kasayı orayada koyabılırsın
burda yazdım gormedın herhalde

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mehmetcan İvrendi
Merhaba dostlar, ben de şöyle 4K QLED bir tv var ve baya memnunum, konsol için almıştım. Bu TV'yi bilgisayar için kullansam nasıl olur sizce? Ben de şu an "GIGABYTE 27" G27QC A 165Hz 1ms" 2K bir monitör var. Ekran kartı olarak 4080 SUPER var ve 4K'da oyun deneyimlemek istiyorum.

Alıntıyı görüntüle
TV çok büyük eğer hikayeli oyunlar oynayacaksanız gamepad bağlayıp 2-3 metre uzaktan Gamepad ile oynarsanız Olabilir ama CS2 vs. Oynamayı planlıyorsanız veya Monitör gibi yakından vs. Kullanmayı planlıyorsanız Tavsiye etmiyorum

Cemmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Oguzhan Reva
TV çok büyük eğer hikayeli oyunlar oynayacaksanız gamepad bağlayıp 2-3 metre uzaktan Gamepad ile oynarsanız Olabilir ama CS2 vs. Oynamayı planlıyorsanız veya Monitör gibi yakından vs. Kullanmayı planlıyorsanız Tavsiye etmiyorum
Gamepad'im var, hem PS5 hem de XBOX controller.

CS2 falan oynamıyorum, rekabetçi oyunlarla alakam sıfır, arada bir LoL ve Diablo 4 oynuyorum gamepad'ler zaten D4 destekliyor.

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mehmetcan İvrendi
Gamepad'im var, hem PS5 hem de XBOX controller.

CS2 falan oynamıyorum, rekabetçi oyunlarla alakam sıfır, arada bir LoL ve Diablo 4 oynuyorum gamepad'ler zaten D4 destekliyor.
İşte dediğim gibi duvara asarsın veya masanın üzerin vs. Koyarsın sonra koltuğu baya bı geriye çekersin 2m falan ki ekranı tam gör sonra Gamepad ile oynatsın dediğim gibi

-Zaten Normal bir monitör gibi yakından oynamassın yani bı insanın yakından klavye mouse ile vs. Oynaması için deli olması lazım XD

Cemmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Oguzhan Reva
İşte dediğim gibi duvara asarsın veya masanın üzerin vs. Koyarsın sonra koltuğu baya bı geriye çekersin 2m falan ki ekranı tam gör sonra Gamepad ile oynatsın dediğim gibi

-Zaten Normal bir monitör gibi yakından oynamassın yani bı insanın yakından klavye mouse ile vs. Oynaması için deli olması lazım XD
Aldığım HDMI kablo gelsin bakacağım.

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
Fırat divitci
Benim durumumdasın ama monitör olarak kullanmıyorum ben tam. Masamda 27 inch 1440p 360hz oled monitörüm var g60sd. Ayrıca 48 inch 4k 120hz bir oled televizyonum var (lg c3) onu da duvara monteleyeceğim single player oyunları televizyondan oynamak için aldım. Ekran kartım 4080 Super, televizyonu da şu an ps5 ile kullanıyorum. Durumumuz birebir aynı yani dediğin şeyi yapmanı tavsiye ederim dlss quality + frame gen ile baya tadını çıkarırsın sistemin.

Cemmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Oguzhan Reva
Benim durumumdasın ama monitör olarak kullanmıyorum ben tam. Masamda 27 inch 1440p 360hz oled monitörüm var g60sd. Ayrıca 48 inch 4k 120hz bir oled televizyonum var (lg c3) onu da duvara monteleyeceğim single player oyunları televizyondan oynamak için aldım. Ekran kartım 4080 Super, televizyonu da şu an ps5 ile kullanıyorum. Durumumuz birebir aynı yani dediğin şeyi yapmanı tavsiye ederim dlss quality + frame gen ile baya tadını çıkarırsın sistemin.
Benimde planım o ama controller ile oyun oynamaya alışık değilim, D4, RDR2 falan oynuyorum ama klavye ve mouse ile oynamaya çok alıştım, o yüzden düşünüyorum kara kara..

Top Bottom