Neler Yeni

Çözüldü✓ Monitörden pek anlamıyorum. Ghosting sorunu var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Caner
Monitörümde oyun oynarken gözüm yoruluyor. Ghosting sorunu mu var?

Ekler

• WhatsApp Görsel 2024-04-08 saat 16.12.17_217fee2e.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-04-08 saat 16.12.17_217fee2e.jpg
    410.1 KB · Hit: 70
  • WhatsApp Görsel 2024-04-08 saat 16.12.17_6aef61eb.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-04-08 saat 16.12.17_6aef61eb.jpg
    224.3 KB · Hit: 63
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Caner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhabalar monitörüm gamebooster gb-2420CF .Bulanıklık bırakıyor iz bırakıyor. Tarayıcıda gezerken arkaplanı siyah yaptığımda yazılar kayıyor. Bannerlord oynarken bazı yerlerde görüntü kayıyor. Bu ghosting sorunu gözlere zarar verir mi? Monitörü alalı 2 ay oldu garanti kapsamına giriyor mu? Monitörün fiyatı 4000 tl sanırsam bütçem yüksek değil iade etsem bu fiyata daha iyi bir şey bulabilir miyim. Biliyorum çok soru sordum ama gerçekten bilgim yok teşekkürler.

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
845
İsim
slm
Genellikle VA panellerde daha sık yaşanan bir durum keşke monitör alırken bir konu açsaydınız önerilerle birlikte monitör tercih etseydiniz.
Aynısı Casper Excalibur'un VA panelinde de var. Göze batan rahatsız edici ghostingi var ve yenisini de alsan bu monitörde ghostingden pek kurtulabileceğini sanmıyorum en sağlıklısı monitörü değiştirmek gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Caner
Genellikle VA panellerde daha sık yaşanan bir durum keşke monitör alırken bir konu açsaydınız önerilerle birlikte monitör tercih etseydiniz.
Aynısı Casper Excalibur'un VA panelinde de var. Göze batan rahatsız edici ghostingi var ve yenisini de alsan bu monitörde ghostingden pek kurtulabileceğini sanmıyorum en sağlıklısı monitörü değiştirmek gibi.
Monitörlerde böyle problem olabileceğini ne yazıkki bilmiyordum. 2 ay sonradan bu sorunu fark ettim. Peki hocam iade alırlar mı? Alsalar dahi 4000 tl bütçeyle alacağım herhangi bir monitör yine ghosting olur mu? Teşekkürler.

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
845
İsim
slm
Monitörlerde böyle problem olabileceğini ne yazıkki bilmiyordum. 2 ay sonradan bu sorunu fark ettim. Peki hocam iade alırlar mı? Alsalar dahi 4000 TL bütçeyle alacağım herhangi bir monitör yine ghosting olur mu? Teşekkürler.
2 ay sonra iade alacaklarını hiç sanmıyorum genellikle iadeyi 7-15 gün olarak yapıyorlar ama şansını deneyebilirsin.
4.000 TL bandında güzel monitörler var eğer bütçen çıkarsa https://www.akakce.com/monitor/en-u...-5-ms-full-hd-pivot-ips-fiyati,393944493.html bu monitöre bakabilirsin. Bu fiyatta şu an alabileceğin en iyi ürün olabilir. Ghosting birçok monitörde olur, IPS veya TN monitörler VA panellere göre genellikle daha az ghostinge sahiptir. Renk çeşidi olarakta bu üçünden en iyisi çoğunlukla IPS panellerdir. Eğer bütçe çıkıyorsa IPS bir panel seçmek daha mantıklıdır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Caner
2 ay sonra iade alacaklarını hiç sanmıyorum genellikle iadeyi 7-15 gün olarak yapıyorlar ama şansını deneyebilirsin.
4.000 TL bandında güzel monitörler var eğer bütçen çıkarsa https://www.akakce.com/monitor/en-u...-5-ms-full-hd-pivot-ips-fiyati,393944493.html bu monitöre bakabilirsin. Bu fiyatta şu an alabileceğin en iyi ürün olabilir. Ghosting birçok monitörde olur, IPS veya TN monitörler VA panellere göre genellikle daha az ghostinge sahiptir. Renk çeşidi olarakta bu üçünden en iyisi çoğunlukla IPS panellerdir. Eğer bütçe çıkıyorsa IPS bir panel seçmek daha mantıklıdır.
Çok teşekkür ederim. Yardımın için saol.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,218
Üyeler
157,497
Son üye
azizdindar
Top Bottom