Neler Yeni

Monster Abra A5 V16.7.3 Alınır mı?

Egehanss

80+
Bütçe
16.299
Pek çok benzer konu var fakat ben yine de kişisel görüşlerimi sizlerle paylaşmak istedim.

İyi sosyaller, diğer platformlarda yaklaşık 19-20bin bandında olan fakat Trendyol üzerinde 16bin fiyatı olan Monster alınır mı? Çoğu kişi pek çok sıkıntısından olduğundan söz ediyor fakat 5 arkadaşım almıştı hiç biri sorun yaşadığından bahsetmedi.

Isınma sorununa gelirsek, clevo kasa nedir çok ısınıyor diyorlar. Ben hikayeli oyunlar için PS4'ümü kullanıyorum. VALORANT, CS:GO vb. oyunlar oynamayı düşünüyorum. Fazla ısıtmaz gibime geliyor ısınma fan sesi vb. sorun değil.

Donanım sorunlarından bahsedenler var. 2013 Laptop kullandım pek çok donanım sorunu yaşadım katlanabileceğimi düşünüyorum. (İlk gönderime bakın.)

Monster'i tercih etme sebeplerim: F/P olması, Bakım yapmaları, Desteğin ilgilenmesi.

Bu sorunları göze alıyorum. Sızce alınır mı?

ardamorant_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Arda
Pek çok benzer konu var fakat ben yine de kişisel görüşlerimi sizlerle paylaşmak istedim.

İyi sosyaller, diğer platformlarda yaklaşık 19-20bin bandında olan fakat Trendyol üzerinde 16bin fiyatı olan Monster alınır mı? Çoğu kişi pek çok sıkıntısından olduğundan söz ediyor fakat 5 arkadaşım almıştı hiç biri sorun yaşadığından bahsetmedi.

Isınma sorununa gelirsek, clevo kasa nedir çok ısınıyor diyorlar. Ben hikayeli oyunlar için PS4'ümü kullanıyorum. VALORANT, CS:GO vb. oyunlar oynamayı düşünüyorum. Fazla ısıtmaz gibime geliyor ısınma fan sesi vb. sorun değil.

Donanım sorunlarından bahsedenler var. 2013 Laptop kullandım pek çok donanım sorunu yaşadım katlanabileceğimi düşünüyorum. (İlk gönderime bakın.)

Monster'i tercih etme sebeplerim: F/P olması, Bakım yapmaları, Desteğin ilgilenmesi.

Alınmaz. https://www.ebrarbilgisayar.com/gig...d-4gb-rtx3050-156-fhd-144hz-freedos-pmu372611

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,765
İsim
bilo
Discord
b1l0

Egehanss

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,765
İsim
bilo
Discord
b1l0
Bunu ilk defa görüyorum. Teşekkürler bunu düşüneceğim.

AMD taraftarı değilim hocam. Geçmişte sıkıntılar yaşadım ve bana göre çok F/P gelmiyor sebepsizce.
Benim attıklarım arkadaşın attığı clevo kasa gigabytedan daha iyi yeni nesilde ryzenden yana sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

illa intel diyorsan bunu al aynı özellikteler yeni ideapad kasası var

• Beğen
Reaksiyonlar: soul

ardamorant_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Arda
Bunu ilk defa görüyorum. Teşekkürler bunu düşüneceğim.

AMD taraftarı değilim hocam. Geçmişte sıkıntılar yaşadım ve bana göre çok F/P gelmiyor sebepsizce.
gigabyte iyi aslında ama çok bilinmiyor

Egehanss

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim attıklarım arkadaşın attığı clevo kasa gigabytedan daha iyi yeni nesilde ryzenden yana sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

illa intel diyorsan bunu al aynı özellikteler yeni ideapad kasası var
Evet, gigabyte ile aynıymış sadece rami düşük bu da düşünülebilir
ama gigabyte'ı üst düzey bilgisayar yapan bir firma sanardım.
Alınmaz diyip attığın model peki :DD
Sizce neden hocam? Clevo kasa olduğu için mi? Ben sıcaklık sorunu yaşayacağımı düşünmüyorum.

soul

80+ Silver
Evet, gigabyte ile aynıymış sadece rami düşük bu da düşünülebilir
ama gigabyte'ı üst düzey bilgisayar yapan bir firma sanardım.

Sizce neden hocam? Clevo kasa olduğu için mi? Ben sıcaklık sorunu yaşayacağımı düşünmüyorum.
Clevo kasa alınmaz isterse 8 fan çıkışı olsun.
Acer 2022 kasa veya Lenovo 2022 kasa iyidir.

Egehanss

80+
Dostlar sizce bu nasıl bütçeyi biraz aşıyor ama zorlamak lazım clevo olsa bile eşdeğeri var mıdır başka kasa olarak?

Sanırım bu laptop F/P kralı oluyor bu bütçe/piyasaya göre. Aynı özellikleri taşıyan cihazlar en kötüsü 20bin lira bulabildim.

Son düzenleme:

xooneyu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Emir

Alınmaz. Gerçekten paranıza yazık edersiniz.

soul

80+ Silver
Dostlar sizce bu nasıl bütçeyi biraz aşıyor ama zorlamak lazım clevo olsa bile eşdeğeri var mıdır başka kasa olarak?

Sanırım bu laptop F/P kralı oluyor bu bütçe/piyasaya göre. Aynı özellikleri taşıyan cihazlar en kötüsü 20bin lira bulabildim.
FP kralı olmuyor reis. Soba kralı olabilir orasi ayrı.

Tavsiyem bu ikisinden biri yanına 8 GB ram eklersin olur biter.

Top Bottom